Lacrosse > Ženský lakros > Finále extraligy interkrosu - kopie

Finále extraligy interkrosu - kopie

11.3.2010

Přes semifinálové dvojzápasy se letos do finále překvapivě probojovala mužstva Tea Party a Devils, když oba týmy vyřadily loňské finalisty Gusanmo Rojo a Los Parchantos. Díky tomu, že se smazávají rozdíly mezi týmy Extraligy, je většina zápasů v play-off velmi vyrovnaná a o výsledku rozhodují brankáři a chyby v rozehrávce. Díky vypovězení Extraligy ze Zeleného Pruhu se hraje na kratším hřišti a tudíž je méně prostoru na kombinaci i střelbu.

Pondělní zápas o 5. místo vyhrálo PS Bandits nad Ontáriem 41:31. Po vyrovnaných dvou třetinách rozhodl rozdíl brankářů a střelecká potence útočníků (Sochna/PSB - 18, Konštant/PSB - 11, Levý/ONT - 10)

V prvním finále překvapivě zvítězily Tea Party nad Devils a naznačily tak možnost opět vyhrát Extraligu po dlouhých 9 letech od jejich posledního vítězství v roce 2001. To si ze současné sestavy pamatuje pouze hrající veterán Martin Nešpor. Utkání bylo velice vyrovnané, ale tyčkami zvonící lépe postavená branka Marka Dobrého (TP) s kvalitním výkonem jeho i útoku v závěru utkání pak přinesly týmu Tea Party vítězství. Střelci: Pešek/TP - 11, Došlý/DEV - 10,  Nosek, Drozd/oba TP - 7.

Pořadí střelců PLAY-OFF:
1. Pešek/TP 32
2. Nosek/TP 27
3. Došlý/DEV 26
4. Drozd/TP 23
5. Sochna/PSB 18

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269