Lacrosse > Mužský lakros > Final Four se blíží! Kromě čtyř nejlepších týmů NBLL 2021 se představí i děti

Final Four se blíží! Kromě čtyř nejlepších týmů NBLL 2021 se představí i děti

1.12.2021

https://youtu.be/WZ11RqPGPxI

Je to tady! Co nevidět, vypukne na hřišti v Radotíně dvoudenní Final Four. Do něj se po desetikolové základní části probojovaly oba radotínské celky – Custodes a Wolves, tým Jižního Města a mužstvo z Pardubic. Finálová čtyřka je tedy skoro totožná jako předchozí rok, kdy se na místo Pardubic závěrečného turnaje účastnili plzeňští Old Dogs.

A je na co se těšit! Bohatý víkendový program odstartuje v sobotu už v 11 hodin dětskou exhibicí. Před prvním semifinále, které v pravé poledne sehrají domácí Custodes s týmem Jižního Města, se představí týmy dívek do jedenácti let. Po něm na hřiště vyběhnou stejně staří chlapci, kteří svým zápasem vyplní pauzu před druhým semifinálovým bojem mezi hráči Pardubic a Wolves.

Nedělní lakrosovou přehlídku pak krátce před třináctou hodinou započne slavnostní nástup hráčů, který doprovodí světelné a pyro efekty. Na něj naváže utkání o třetí místo a následně i velké finále, které je naplánované na 16.30. Poločas finálového utkání navíc obohatí další exhibiční zápas dětí – svůj boxlakrosový um divákům ukážou ti nejmenší, a to chlapci kategorie U9.

Diváci, kteří by se obávali, že jim bude zima, se už bát nemusí – celý prostor tribun bude vybaven plynovými teplomety. A ti, kteří na finálový víkend nebudou moct dorazit osobně, také nemusí zoufat. Všechny čtyři zápasy budou živě přenášeny na YouTube NBLL_CZ.

Nakonec bychom rádi připomněli všem, co plánují Final Four navštívit, že vstup do areálu bude umožněn pouze těm, kteří se prokážou dokončeným očkováním proti covidu-19 nebo předloží potvrzení o prodělání nemoci v posledních 180 dnech.

Výjimku tvoří děti do 12 let, které se nemusí nijak prokazovat. Dále diváci do 18 let, kteří nemají dokončené očkování ani neprodělali covid. Ti se musí prokázat negativním PCR testem ne starším než 72 hodin od odebrání vzorku. A stejně tak diváci starší 18 let s částečně dokončeným očkováním.

 

Kateřina Hrubá

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 207