Lacrosse > Interkros > Extraligová hádanka rozluštěna

Extraligová hádanka rozluštěna

9.2.2010

(mz) - Dohrávkou posledních dvou zápasů (Tea Party vs. Devils a Gusano vs. Parchantos) skončila v pondělí základní část interkrosové extraligy.

Celá soutěž je bohužel trochu poznamenaná brzkými časy zahajovacích zápasů, kdy šestou hodinu podvečerní a sokolovnu v Riegrových sadech ne všichni stíhají. Dalším mínusem je malé hrací hřiště, na kterém sice padá dost branek, ale nedává příliš prostor technické hře. Také diváci si sem cestu prakticky nenacházejí, a tak tu potkáte jen hráče, čekající na svůj zápas, nebo ty, co už ten svůj mají za sebou. Doufám, že se příští rok bude moci hrát v nové hale na Jižním Městě, nebo opět na Zeleném Pruhu a extralize to trochu prospěje…

V předposledním zápase základní části nastoupil tým Tea Party, letos s výraznou posilou Dominikem Peškem, proti týmu Devils. První třetinu vyhráli Devils výsledkem 14: 11, ve druhé dali zase více branek hráči soupeře, kteří měli pouze jednoho hráče na střídačce a vyhráli jí 14 : 10. Rozhodující třetí třetina začala tedy za stavu 25 : 24 pro hráče Tea Party. Bohužel, svůj hubený náskok si neudrželi, a tak byli v napínavém zápase ti šťastnější hráči Devils, hrající prakticky celou soutěž v plném počtu, až na zraněného Jirku Mikulku.

Konečný výsledek tedy zněl 36 : 33 a Devils se tím v semifinálových zápasech vyhnou silnému týmu Gusano Rojo a zahtají si opět s Tea Party.

Nejlepší střelci: za Tea Party Dominik Pešek 14 gólů, za Devils Pavel Došlý 10 gólů.

Poslední utkání sehráli výše jmenovaní hráči Gusana s oslabeným týmem Los Parchantos, kteří se celou letošní soutěž trápí s malým počtem hráčů. Problémy s kolenem navíc nedovolili postavit se do brány Radkovi Košťálovi a svému týmu pomáhal alespoň v poli. V brance ho zastoupil Honza Hlavatý a proti silnému, v téměř plném počtu hrajícímu Gusanu to neměl jednoduché. Oproti tomu Parchanti měli na střídačce pouze jednoho hráče.

Konečný výsledek 32 : 12 pro Gusano mluví za vše a Parchanty tak v semifinálových bojích čeká opět tým Gusana.

Nejlepší střelci: za Gusano Matouš Hilar 8 gólů, za Los Parchantos Adam Ondráček 6  gólů.

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa