Lacrosse > Interkros > Extraliga po třetí herní neděli

Extraliga po třetí herní neděli

26.1.2015

V neděli 18.1.2015 přešla Extraliga interkrosu do druhého kola základní části, ve které se hrají odvetné zápasy. 

V prvním zápase proti sobě k odvětě nastoupily týmy Ontario a Vopice. V prvních dvou třetinách byl zápas velmi vyrovnaný a už se schylovalo k prvnímu vítězství Ontaria v sezoně. Ve třetí periodě však Ontário nedokázalo udržet vedení a naopak Vopicím se střelecky dařilo a odskočily svému soupeři až na konečných 25:19.

Odvetný souboj mezi prvními dvěma týmy tabulky byl očekávaným trhákem kola. Banditi bez jedničky brankáře a Tea Party bez největší opory, Jakuba Nováčka. To vše přispělo k vyrovnanému zápasu. První periodu vyhráli o gol Tea Party 9:8. Ve druhé se podařilo Banditům otočit a ke konci dokonce mírně odskočit až na 20:16. Třetí perioda skončila vyrovnaně 7:7 a tak se z vítězství 27:23 radovali Banditi. 

V zápase Ontaria proti Gusanu bylo již od záčatku vidět, kdo má k vítězství větší předpoklady. Již po první části, ve které nepadlo příloš mnoho branek, vedlo Gusano 6:3. I ve druhé části bylo Gusano lepším týmem a do třetí periody se šlo za stavu již 16:6. Přesto, že ve třetí periodě se podařilo Ontariu vstřelit skoro stejný počet, jako za první dvě, nemělo to na výsledek již žádný vliv a konečný stav 26:11 ukazuje, že Ontário bude muset vo dalších zápasů přidat, aby mělo šanci na lepší příčky. 

Předposlední zápas dne proti sobě svedl týmy Vopice a Tea Party. První perioda skončila překvapivě vyrovnaně 9:9 a dalo se očekávat, že i zbvytek zápasu bude ve stejném sledu. Po druhé periodě se dokonce Vopice dostaly do jednobrankového vedení 14:13. Ve třetí části se Vopicím dařilo držet krok až do stavu 18:18. Pak přišla pětibranková serie Tea Party, na kterou se dalo již jen těžko reagovat a Vopice jen korigovali. Konečný výsledek 24:20 pro Tea Party. 

V posledním nedělním zápase se proti sobě postavili týmy Gusano Rojo a PS Bandits. V prvním zápase Banditi svého soupeře jasně deklasovali a tak se očekávalo, jak se k druhému zápasu Gusano postaví. První periodu sice Banditi vyhráli 6:4, ale zápas byl velmi vyrovnaný. Ve druhé části se podařilo Gusano snížit na rozdíl jedné branky a stav byl tak 15:14. Třetí část byla asi nejdramatičtější. Gusanu se podařilo necelé dvě minuty před koncem zápasu srovnat na 17:17 a dokonce se dostali do šance otočit vývoj utkání, když Banditi přišli o míč a na brankáře Zíku se řítil osamocený Čížek. Ten však nabídnutou šanci neproměnil a Banditi z protiútoku skorovali. Pár vteřin před koncem se jim ještě podařilo zvýšit na konečný rozdíl dvou branek a zvítězit tak nad Gusanem v nejdramatičtějším utkání dne 19:17.

Další zápasy se odehrají v neděli 15.2.2015 opět a Zeleném pruhu. Tím se uzavře základní část Extraligy a bude následovat nadstavba. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 95