Lacrosse > Interkros > Extraliga má za sebou základní část

Extraliga má za sebou základní část

16.2.2015

Soubor:
rozpis+výsledky_15.2.2015.xlsx
Popis:
Rozpis a výsledky k 15.2.2015
Formát:
xlsx
Velikost:
24kB

V neděli 15.2. skončila základní část interkrosové extraligy. V závěrečných zápasech došlo k několika překvapivým výsledkům, kdy papírově lepší tým nestačil na svého soupeře.

K prvnímu zápasu nastoupily týmy Ontario a Tea Party. Ontario, opět oslabené a hrající bez střídání, dokázalo v první periodě držet se svým soupeřem krok. Ve druhé části hráči Tea Party zvýšili náskok na rozdíl sedmi branek a po závěrečném hvizdu byl náskok devítibrankový. Konečný stav 16:25 z pohledu Ontaria.

Ve druhém utkání dne se letos podruhé proti sobě postavily Vopice a PS Bandits. V prvním utkání byl vidět vyrovnaný souboj, ve kterém zvítězili Banditi o pouhé dvě branky. I díky tomu se dalo očekávat opět vyrovnané utkání. Zdálo se tak i po první třetině, kterou PS Bandits výhráli o pouhou branku. Ve druhé části Vopice vstřelily pouhé tři branky a naopak Banditi svojí střelbu zlepšili a odskočili na rozdíl sedmi branek. Třetí perioda byla střelecky opět vyrovnaná a zápas tak skončil 21:12 pro PS Bandits.

Prostřední utkání dne, mezi týmy Gusano Rojo a Tea Party, přineslo první překvapení. Po celý zápas šlo o velmi vyrovnaný a emotivní zápas. V první části vedli domácí Tea Party 8:6. Po dvou třetinách byl stav nerozhodný a druhá část také přinesla největší brankovou smršť, když jich padlo celkem 24. Naopak v poslední části padlo nejméně branek z celého zápasu a díky tomu, že Gusano třetí část vyhrálo 5:4, vyhrálo tak i celý zápas za stavu 24:23. 

V předposledním zápase nedošlo k žádnému překvapení, když Banditi v téměř kompletní sestavě porazili oslabené Ontario vysokým rozdílem 33:13. Banditi v první i ve druhé periodě vstřelili shodně po 12 brankách a jen v poslední se jim tak střelecky nedařilo a skórovali jen 9krát. Ontario naopak v první části vstřelilo jen 3 branky, ve druhé 4 branky a ve třetí periodě 6 branek. 

Záverečné utkání základní časti, kde proti sobě nastoupily týmy Gusano Rojo a Vopice, přineslo asi největší překvapení. Již od první periody se Vopice dostali do vedení o 4 branky a svůj náskok dokonce o další 4 branky navýšily o další 4 branky. Až třetí perioda byla více vyrovnaná. I přesto ji o gol vyhrály opět Vopice. Pro Gusano tak po vítězství nad Tea Party přišla ledová sprcha v podobě vysoké porážky od týmu Vopice. Konečný stav 13:22 z pohledu domácího Gusana. 

Konečné pořadí týmů po základní části:

1. PS Bandits14b

2. Tea Party12b

3. Gusano Rojo8b

4. Vopice6b

5. Ontario0b

V neděli 8.3. následuje nadstavbová část, ve které se určí pořadí do playoff. Dva zápasy spolu odehrají PS Bandits a Tea Party. A skupinu každý s každým spolu sehrají Gusano Rojo, Vopice a Ontario. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 215