Lacrosse > Interkros > Extraliga má za sebou úvodní neděli

Extraliga má za sebou úvodní neděli

25.11.2014

V neděli 23.11.2014 odstartovala, zápasem Ontária proti Vopicím, Extraliga interkrosu. Oslabené Ontario, které se již od prvního zápasu potýká s nedostatkem hráčů, nedokázalo držet krok se soupeřem již v první třetině, kterou domácí hráči prohráli 4:11. Druhá a třetí část byla vyrovnanější a náskok Vopic již nenarůstal a tak zápas skončil za stavu 16:24. 

Ve druhém zápase proti sobě nastoupil loňský vítěz, Tea Party proti třetímu týmu, PS Bandits. První třetinu ovládlo Tea Party a utvořilo si dostatečný náskok, který jim nakonec stačil až na konečně vítězství. A to i přesto, že ve druhé a třetí periodě měl golově navrh tým PS Bandits, který dokázal stáhnout náskok soupeře, vyrovnat a dokonce se dostal do jednobrankového vedení. Zkušenosti hráčů Tea Party nakonec ale dopomohly k získání konečné převahy a vítězství 21:19.

Ve třetím utkání dne proti sobě nastoupily týmy Gusano Rojo a Ontario. Gusano pro letošní sezonu obměnilo kádr a mají několik mladých posil. Přesto se jejich hra výrazněji nezměnila a tak jakožto papírově silnější tým svou převahu dokázali i na hrišti. První periodu získali poměrem 11:5. Ve druhé části dovolili soupeři pouze jedinou branku a pro sebe si připsali pět úspěšných zásahů. Až ve třetí části dokázalo Ontario vzdorovat, ale vítězství 7:5 v poslední části již nemělo žádnou šanci na otočení vývoje utkání. Konečný stav 21:13.

Překvapení v podobě vyrovnané hry bylo k vidění v předposledním utkání dne, kdy proti sobě nastoupily Vopice a Tea Party. Vopice sice nedokázaly ani v jedné z period získat převahu, ale se svým soupeřem po celý zápas držely krok a nedošlo tak k žádné gólové smršti ze strany Tea Party. Konečné skore 16:22.

V posledním nedělním zápase se utkaly týmy PS Bandits a Gusano Rojo. Lépe do zápasu nastoupili Banditi, kteří si rychle vybudovali náskok, který sice ještě stihlo Gusano stáhnout, ale lépe hrajicí Bandits nakonec první část vyhráli v poměru 7:4. Druhá část rozhodla o jasném vítězství pro domácí, když v této části vyhráli 13:2. Třetí část byla nejvyrovnanější a oba týmy se dokázaly brankově prosazovat. Skóre poslední části 10:9. Konečný stav 30:15 z pohledu domácích PS Bandits. 

Po první hrací neděli se tak do vedení dle předpokladů dostal tým Tea Party a zahájil cestu za obhajobou titulu. Druhou příčku mají zatím, díky výrazné výhře nad Gusanem, PS Bandits před třetími Vopicemi. Gusano Rojo se s jednou výhrou zatím drží na čtvrté příčce a na pátém místě je zatím bez výhry Ontario. 

Další zápasy se odehrají v neděli 14.12.2014 opět na Zeleném Pruhu. První zápas začíná v 9:30. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa