Lacrosse > Interkros > Extraliga má před sebou playoff

Extraliga má před sebou playoff

26.3.2015

Soubor:
rozpis+výsledky_8.3.2015.xlsx
Formát:
xlsx
Velikost:
27kB
Soubor:
rozpis+výsledky_8.3.2016.xlsx
Popis:
Výsledky po nadstavbě + rozpis na playoff
Formát:
xlsx
Velikost:
27kB

V neděli 29.3. bude rozhodnuto o letošním vítězi interkrosové extraligy. 

V playoff se mezi sebou střetnou v prvním semifinále týmy PS Bandits a Gusano Rojo a ve druhém semifinále týmy Tea Party a Vopice. Vítězové se utkají o titul pro rok 2014/2015. Díky účasti pěti týmů v celé lize se o třetí místo nakonec utkají oba neúspěšní semifinalisté s posledním týmem tabulky Ontariem. To má tak stále šanci na své letošní první vítězství a polepšení si v celkovém umístění. 

Nasazení do playoff vzešlo z nadstavby, která se odehrála v neděli 8.3., kde spolu sehrály dva zápasy první dva týmy po základní části, tedy PS Bandits a Tea Party. V prvním utkání se lépe dařilo Banditům, kteří po lítém boji přehráli svého soupeře rozdílem tří branek. Druhý zápas však lépe vyšel týmu Tea Party a díky konečné výhře o pět branek a tedy lepšímu celkovému skore se tak posunul na první příčku a lepší výchozí pozici pro playoff. 

Třetí až pátý tým spolu odehrály skupinu každý s každým, ze které nejlépe vyšel tým Gusano Rojo, který oba své soupeře porazil. Ontario sice podalo v těchto zápasech svůj dosavadní nejlepší výkon, ale bohužel ani na Gusano ani na Vopice nakonec nestačilo a jde o jediný tým, který ztratil šanci na vítězství v celé soutěži. Vopice, díky výhře právě nad Ontariem, si zajistily účast v semifinále a mají stále šanci na překvapení. 

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 95