Lacrosse > Interkros > Extraliga interkrosu - Gusano Rojo vs PS Bandits

Extraliga interkrosu - Gusano Rojo vs PS Bandits

20.1.2010

V 11. kole interkrosové extraligy na sebe narazily týmy, které mají odlišné starosti. Zatímco hráči Gusana Rojo kromě porážky od Devils nezaváhali a v současné době vévodí extraligové tabulce, PS Bandits patří předposlední příčka a před posledním Ontáriem mají jen jeden bod náskok. Pro PS Bandits to byl zápas o naději na play-off, protože pouze v případě vítězství ještě mohli mít šanci na postup.

První třetina zápasu se ale již od počátku odvíjela zcela v duchu papírových předpokladů. Oba týmy hrály rychlý interkros plný šancí, ale na skóre se podíleli jen hráči Gusana. Banditům se za celou první třetinu podařilo skórovat jen jednou a přestože obraz zápasu byl vyrovnaný, uprostřed třetiny bylo skóre 7:1 pro Gusano. Zakletou branku Gusana se Banditům podařilo odemknout až v druhé části první třetiny a upravili skóre do přijatelnější podoby (13:5).

Druhá třetina byla i gólově vyrovnanější, ale Gusano si stále udržovalo převahu a do poslední třetiny šly oba týmy za stavu 29:11. V poslední třetině již uspokojené Gusano zvolnilo tempo a Bandits změnili hrozící debakl na celkem přiměřenou porážku 32:19.