Lacrosse > Juniorky dvakrát vítězně proti Němkám a vlastní web stránky! - kopie

Juniorky dvakrát vítězně proti Němkám a vlastní web stránky! - kopie

3.11.2014

článek je z http://lacrosseteam.cz/- Brzy ráno 1.listopadu jsme auty vyrazily do Mnichova na důležité přípravné zápasy proti německým juniorkám. Doposud jsme neměly šanci si zahrát s německým týmem, který by byl ve stejné věkové kategorii. Netušily jsme co od nich můžeme očekávat a o to více jsme se z obou zápasů radovaly, když jsme nad nimi zvítězily.

První utkání začalo velice dobře. Hned v několika prvních minutách jsme vstřelily pár branek, jenže poté se začalo při rozhozu více dařit německým hráčkám, které nám rychlým protiútokem začaly branky vracet. Druhý poločas byl z naší strany mnohem lepší, začaly jsme vést hru a několika mnoho povedenými akcemi se nám nakonec podařilo zvítězit 21:12.

Náš tým už je skoro konečným výběrem hráček, které se zúčastní MS 2015 ve Skotsku. Na rozdíl od nás, německý tým teprve nedávno vybral z mnoha německých týmů hráčky, které se i samy mohly přihlásit do výběru na MS. Jak jsme se dozvěděly, nyní budou pod vedením zkušené trenérky Jackie KIAus tvrdě trénovat. V únoru je čeká „výběrové řízení“, na kterém si podle toho jak si hráčky do té doby povedou, Jackie vybere ty nejlepší..

První polovina druhého zápasu, by se dala přirovnat k první polovině prvního zápasu. O poločase bylo skóre 9:8 pro nás, což úplně neodpovídalo naší hře a představám, které jsme měly my i naše trenérky. Řekly jsme si tedy co je třeba zlepšit a zařvaly si pokřik. Pak jsme s jistotou vběhly na hřiště a odehrály moc pěknou druhou půlku, ve které už jsme měly jasnou převahu. Ke konečnému skóre jsme ještě přidaly dalších 6 gólů. Soupeřky už se nedokázaly dostat přes skvělou obranu a tak z jejich strany už ve druhém poločase nepadl žádný gól. Zápas tedy skončil 15:8.

Byla to pro nás dobrá zkušenost a krásné zakončení letošní sezóny. Teď nás čekají tvrdé zimní tréninky, ve kterých se nejprve zaměříme na zlepšení fyzičky a poté přejdeme na koordinaci a rychlost.