Lacrosse > Mužský lakros > Druhý hrací víkend NFLL překvapení nepřinesl

Druhý hrací víkend NFLL překvapení nepřinesl

24.9.2020

(jnp) Během druhého hracího víkendu Národní fieldlakrosové ligy, jehož program byl v důsledku nepřítomnosti týmu Vienna Monarchs značně omezen, k žádnému překvapení nedošlo.

Na týmy Jižního Města, Malešic a domácích brněnských Ravens čekala nelehká úloha, a to odehrát během soboty hned dvě utkání. Nejlépe se této role podle očekávání bookmakerů zhostili hráči Jižního Města, kteří obě svá utkání zvládli vítězně: nejprve si poradili v poměru 4:11 s domácími, aby následně svoje skóre ještě o gól vylepšili v zápasu proti malešickým.

V rámci víkendových utkání nicméně jako první svoje síly poměřily týmy Brno Ravens a TJ Malešice. Dosavadní výsledky obou mužstev slibovali napínavou podívanou, čemuž i oba celky dostály. Na zápase nepříliš bohatém na branky ještě 9 minut před koncem domácí drželi nadějný stav 2:1, hostům se však nakonec díky třem slepeným brankám v rozmezí 5 minut podařilo skóre zvrátit na svoji stranu a díky vítězství v poměru 4:2 si tak v letošním ročníku Národní fieldlakrosové ligy připsat body za první výhru.