Lacrosse > Mládež > Druhé kolo JFLL ovládlo LCC

Druhé kolo JFLL ovládlo LCC

19.10.2023

V neděli 15. října bylo na Šeberově odehráno druhé kolo Juniorské fieldlakrosové ligy (JFLL), tentokrát i za účasti týmů z kategorie U18. O den později proběhla dohrávka zápasu U18 z předchozího kola. Juniorské týmy z Radotína kompletně ovládly všechny zápasy.

V kategorii U14 dokázal Radotín porazit tým Jižního Města 7:4. V průbežná tabulce střelců zatím vede Jakub Malina s devíti góly, následován Veronikou Faltusovou z LCC se šesti góly.

U16 dopadla 8:7 pro LCC, kdy se hráči Jižního města snažili dotáhnout v poslední čtvrtině čtyřgólové vedení Radotína. Vyhráli ji sice 3:0, nicméně to nestačilo. V individuálních statistikách vede Albert Štědrý se šesti trefami.

Kategorie U18 měla svoji premiéru a Radotín nepřipustil žádné komplikace a vyhrál 16:6. Za LCC se představil nejproduktivnější hráč seniorské reprezentace z posledního MS v San Diegu Lukáš Kučera, dále třeba tahouni svých týmů v NBLL bratři Adamiecové, Kryštof a Jakub. V pondělí pak v dohrávce skončil zápas výsledkem 15:7 pro LCC.

Kanadské bodování vede Kryštof Adamiec a Lukáš Kučera s deseti body, na paty jim dýchá Martin Laštovička s osmi body.

Poslední kolo JFLL se odehraje 5. listopadu opět na Šeberově.

Statistiky zde, galerie zde

Adam Ondráček

Foto: Kateřina Hrubá, Karel Mokrý

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 286