25.3.2014

ilustrační fotoilustrační foto
ilustrační foto

20. března přivítal plzeňský tým na svém hřišti pražské ForFun.

Hosté nastoupili k zápasu s prázdnou střídačkou (další posily dorazily až v průběhu zápasu), přesto byla první perioda v jejich režii. Domácí se nedokázali prosadit v útoku a tak byl po 15 minutách stav 0:2.

Do druhé periody vstoupili lépe domácí. Během sedmi minut nastříleli 5 branek, kdežto tým hostů se do poločasu trefil jen dvakrát.

Na začátku třetí periody hosté srovnali stav na 5:5, ale pak třemi goly kontrovala Plzeň.

Poslední perioda začala za stavu 9:6 a Plzeň zřejmě podcenila soupeře. Zbytečnými chybami a nedůsledností se nechala připravit o pohodlné vedení a na závěr i o vítězství v zápase.

Největší zásluhu na triumfu hostí měl Vojta Weiss, který v poslední periodě nastřílel čtyři branky, včetně té rozhodující....

Old Dogs Plzeň vs. Forfun 10:11 (0:2, 5:2, 4:2, 1:5)