Den 3

15.7.2010

 

Tak je to konečně tady! 15. července 2010, den oficiálního zahájení MS v mužském lakrosu...

Náš trénink byl naplánovaný na 12:30, samozřejmě sotva jsme přišli na hřiště strhla se průtrž mračem. Na tréninku se pilovaly drobnosti v obraně (třeba jak se drží hůl :p), především komunikace s Thomym a Vláďou při fast breacích (pro neznalé a pro potěšení Ondry - jedná se o přečíslení 4 na 3 při přechodu do útoku)

Po výlevech aprílového počasí, kdy se střídal déšť s jasnou oblohou jsme po tréninku vyrazili do sprch a vyčkávali jsme slavnosntího zahájení turnaje, které proběhlo v 17:30.

Tribuny hlavního hřiště, které mají kapacitu přibližně 6000 lidí byly zaplněné zhruba z dvacetisedmi šestačtyřicetin a tak byla na zahájení slušná atmosféra.

Proslov pronesly osobnosti jako starosta města Manchester, prezidentka FIL atp., jedinou zvláštností, při které se nám vcelku zatajil dech byla situace, při které začali pořadatele v době nástupu týmů sundavat irokézskou vlajku. Mysleli jsme, že se Irokézský tým definitvně nedostaví. Vše se vysvětlilo, když byla vlajka předána třem capartům, kteří, alespoň formálně nastoupili s Irokézskou vlajkou na plochu.

Zítra ve 12:30 místního času čeká reprezentaci ostrý start na MS zápasem proti Itálii, držte palce a čest zítra ;)

M.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa