Lacrosse > Mužský lakros > Další vítězné derby pro Custody

Další vítězné derby pro Custody

19.5.2017

Ilustrační foto
Ilustrační foto

(pp) – Středeční zápas představoval pro Custody další radotínské derby – „hostili“ v něm tým LC ForFun.

Pro hostující tým to byl poslední zápas základní části a tedy poslední příležitost upevnit si třetí místo v tabulce, které by týmu zajistilo relativně „slabšího“ soupeře do čtvrtfinálových zápasů play-off. Ambice ForFun do závěrečných bojů o titul ligového šampióna dokládá i mohutné posilování z týmu Wolves.

Začátek zápasu utvrdil všechny přítomné v radotínské aréně, že domácí Custodi rozhodně nemíní „obdarovávat“ další radotínský tým nějakými body. Už na začátku čtvrté minuty to bylo po dvou brankách „hokejisty“ Marka Loskota a jednoho sólového nájezdu obránce Martina Hodaně 3:0.

Pak se však brankostroj domácích na celé tři periody zadřel. Na branku domácích vždy odpověděl hostující tým rovněž brankou. Po třetí periodě byl tedy stav 10:6 pro domácí, kterým po úspěchu na Memoriálu Aleše Hřebeského a při jistotě první příčky základní části jako by chyběla motivace.

Poslední perioda byla především zásluhou Dominika Peška a spolupráce bratrů Jiřího a Marka Loskotových jasnou záležitostí pro Custody, kteří soupeři nastříleli osm branek, zatímco ForFun odpověděl až pět sekund před závěrečným hvizdem brankou Adama Kostky.

Sympatickým byl výkon mladíků z Wolves Štěpána Friedla a Jakuba Lukáše, hrajících v dresu ForFun.

LC Custodes Radotín – LC ForFun 18:7 (3:2, 4:3, 3:1, 8:1)

Nejlepší střelci: LC Custodes – Dominik Pešek 5+2, Marek Loskot 4+3; LC ForFun – František Marhoul 2+1, Adam Kostka 2+0

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 347

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%