Lacrosse > Mužský lakros > Další drama letošního ročníku NBLL

Další drama letošního ročníku NBLL

15.10.2010

(dž) - V dalším utkání letošního dle posledních výsledků velmi vyrovnaného ročníku NBLL se střetli ve sportovním areálu v Králíkách domácí tým Highlanders s favorizovanými hosty z Pardubic.

Domácí tým se však favorita vůbec nezalekl a přestože po první čtvrtině zápasu prohrával o dvě branky, zkonsolidoval své síly a svou ztrátu bez problémů dotáhl. Pardubičtí posílení větším počtem nových mladých hráčů byli chvílemi velmi bezradní jak v obraně tak v útoku. Ještě těsně před koncem třetí čtvrtiny byl stav vyrovnaný 8:8 a zdálo se, že se schyluje k velkému překvapení. Hosté ale neponechali nic náhodě, stáhli sestavu na zkušené hráče a sérií čtyř branek si vytvořili již bezpečný náskok, který udrželi až do konce zápasu, přesto je potřeba pochválit domácí tým Hihglanders, který předvedl velmi dobrý výkon a utkání tak bylo prakticky po celou hrací dobu velmi vyrovnané a pro diváka atraktivní.

Highlanders LT vs. LC Pardubice     8:12 (1:3,5:3,2:3,0:3)
Branky Pardubic: Skokan 7, Jůza 2, Šourek 2, Ševc Jr. 1
Branky Highlanders: Čech 3, Macek 2, Kubík, Skalický a Katzer po 1