Lacrosse > Mužský lakros > Custodi nadále vládnou v lize neporaženi

Custodi nadále vládnou v lize neporaženi

4.5.2017

Ilustrační foto
Ilustrační foto

(pp) – Po uplynulém týdnu, vyplněném nejprestižnější boxlakrosovou akcí v Evropě – Memoriálem Aleše Hřebeského – se pro Custody opět rozběhla boxlakrosová liga.

Úterní večer hostili Custody plzenští Old Dogs a hosté nakonec v bláznivé přestřelce zvítězili 15:10.

LC Old Dogs Plzeň – LCC Radotín 10:15 (2:3, 0:6, 2:4, 6:2) 

Středeční večer pak v již uklizené radotínské aréně patřil zápasu domácích Custodů s týmem z Jižního Města. Časové nároky, které si vyžádala účast na turnaji a zranění z odehraných zápasů poznamenala zejména soupisku domácího týmu, který nastoupil k zápasu pouze s devíti hráči do pole.

Úvodní branku zápasu obstaral pro hostující tým Václav Němec již ve druhé minutě. Hned vzápětí kontrovali domácí gólem Jiřího Loskota, který se tak stává v posledních zápasech specialistou otevírajícím gólový účet Custodů. Po dalších brankách na obou stranách skončila první perioda v poměru 3:2 pro domácí a průběh hry nasvědčoval, že by hráči z Jižního Města mohli být vzhledem k početní převaze na lavičce prvními, kdo sebere dosud neporaženým Custodům body.

Ovšem zbylé tři periody ukázaly, že mladý tým z jižní části Prahy, ač početný , zatím není schopen konkurovat zkušeným hráčům domácího týmu, kterému zejména jeho již tradičně výtečná obrana umožnila v tomto zápase zvítězit.

Smutným hrdinou zápasu byl nakonec hráč Jižního Města David Plecháček, který po střetu s domácím hráčem Dominikem Peškem nedohrál jinak vcelku zajímavý zápas.

LCC Radotín - SKL Jižní Město 17:8 (3:2, 5:1, 5:3, 4:2)

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jaký formát má mít mužská soutěž sixes?
Celkem hlasů 169