Lacrosse > Custodi Malešice vyprovodili během první čtvrtiny

Custodi Malešice vyprovodili během první čtvrtiny

23.3.2017 LCC : Malešice 25:6 (9:1, 8:0, 3:3, 5:2)

Hráči LCC nastoupili ke svému prvnímu zápasu NBLL v domácím prostředí proti TJ Malešice. Po pomalém rozjezdu, a nepříliš vydařeném úvodním utkání sezóny ze strany Custodů na Jižním Městě, následoval další venkovní zápas v Bratislavě. Na Josefa si nedaleko od bájného Děvína poradili se slovenským výběrem Nationals v poměru 27:10.

Malešice přicestovali do Radotína ke svému čtvrtému zápasu se třemi vítězstvími a koncentrace před zápasem dávala tušit, že tým od spalovny bude chtít v Radotíně dobrý výsledek. Na úvodní trefu Dominika Peška v 16 vteřině zápasu dokázal zareagovat Podroužek o 38 vteřin později, ale to bylo v první čtvrtině za strany Malešic vše. V čase 5:01 za stavu 6:1, vyhnali Custodi hostujícího Klokana z brány a místo něj nastoupil Mára. První čtvrtina skončila v poměru 9:1 pro LCC a nejlepším střelcem byl Dominik Pešek s 5 zásahy. Ve druhé části Custodi pokračovali v rychlém tempu a v polovině utkání svítilo na tabuli skóre 17:1. Za největší zajímavost této části hry stojí zmínit branku Marka Loskota, který se po skončení hokejové WSM ligy, opět po letech, objevil v drezu LCC. Marek byl v minulých letech vždy specialistou na jeden zájezd do Pardubic, kde pravidelně skóroval, ale letos se pravidelně účastní i tréninků a po zápasech v Bratislavě a v Radotíně má na svém kontě už 5 branek. V druhé polovině utkání je nutno pochválit hosty za to, že s hrozivým skórem na kontě nesložili zbraně a bojovali až do konce. Využili toho, že motivace domácích značně poklesla. Konečný výsledek 25:6 však není dobrou vizitkou pro aspiranta na dobré umístění v letošním ročníku NBLL.

LCC: Pešek 9+1, Košťál 5+2,Procházka 3+1, Polách 2+0, Barák 2+0,Loskot Jiří 1+1, Loskot Marek 1+1, Hodaň 1+1,Gottwald 1+0,Malinovský 0+2, Poupě Petr 0+2, Výmola 0+1.

Malešice : Podroužek Ondřej 3+0, Adamiec 1+2, Tolar 1+1, Beran 1+0.

LCC : Malešice 25:6 (9:1, 8:0, 3:3, 5:2)