Lacrosse > Mužský lakros > Custodes zaznamenali další vysokou výhru a s osmnácti body vévodí ligové tabulce

Custodes zaznamenali další vysokou výhru a s osmnácti body vévodí ligové tabulce

8.10.2021

Po středečním zápase Wolves se o den později do akce dostal i druhý radotínský tým Custodes, který se poprvé v sezoně střetl s celkem z Jižního Města. Zatímco pro Jižní Město šlo celkově o třetí zápas, Radotínští jich mají na kontě už šest a od začátku utkání na nich byla vidět výraznější rozehranost i sehranost.

Mistři posledních 15 ligových ročníků nedali svému soupeři téměř šanci – po první periodě vedli o osm branek 11:3, po první polovině už o patnáct 19:4. Do konce utkání přidali navíc sedm tref, inkasovali pouze jednou a zvítězili nad SKL Jižní Město 26:5. Jedinými hráči, kterým se podařilo překonat obranu okolo radotínského gólmana Viktora Bláhy, byli dvougóloví Michal Bambušek jr. s Willem Macdonaldem, a Garrett Goshorn, který se prosadil jednou v závěru duelu. Brankové přehlídce mužstva z Radotína pak veleli Dominik Pešek (7), Tomáš Hájek (4) a Tomáš Knotek (4).

A nakonec nelze nezmínit, že si již tradičně na Instagramu NBLL_CZ můžete poslechnout pozápasové rozhovory, tentokrát s Matoušem Tilšerem (CUS) a Jakubem Kosem (LJM).

 

SK Lacrosse JM vs. LC Custodes 5:26 (3:11, 1:8, 0:1, 1:6)

Text a foto: Kateřina Hrubá

celá galerie zde

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa