Lacrosse > Mužský lakros > Custodes vstoupili do ligy vítězně

Custodes vstoupili do ligy vítězně

3.3.2015

Zápasem Custodů s týmem Old Dogs dne 21. února ve 12 hodin byla odstartována boxlakrosová ligová sezóna 2015. Zahajovací zápas, stejně jako ostatní zápasy na konci února, byl vzhledem k předpokládanému nevlídnému počasí naplánován do domovské arény týmu LC Jižní Město.

Vzhledem k přetrvávajícím zdravotním problémům některých hráčů nenastoupil radotínský tým kompletní. K zahajovacímu zápasu také nemohl nastoupit žádný z gólmanů uvedených na soupisce a do branky se tak musel postavit obránce Jakub Výmola, který si svým výkonem rozhodně ostudu neudělal. Ovšem ani tým z Plzně nepřijel k utkání v optimálním počtu, a tak se nedal očekávat bůhvíjak dramatický zápas. To ostatně potvrdila první perioda, ve které Custodi nastříleli soupeři především zásluhou Jiřího Košťála (1. hvězda zápasu) sedm branek, zatímco soupeř zatížil konto nové gólmanské hvězdy dvěma góly. Zbylé tři čtvrtiny zápasu se nesly v herním projevu obou týmů obdobném jako v té první, a to znamenalo, že si radotínský tým v poklidu dokráčel k prvnímu vítězství v nové sezóně.

LCC Radotín vs. LC Old Dogs Plzeň 23:7 (7:2, 5:3, 5:1, 6:1)
Branky:
LCC – J. Košťál 8+2, E. Moravec 5+3
ODP – T. Benisch 3

Radotínské derby
Po uplynulém týdnu svedl rozpis zápasů dne 28. února ve 14.30 hodin v hale na Jižním Městě k vzájemnému duelu tým Custodů a tým Wolves. Období jarních prázdnin zaúřadovalo, a tak se za tým Wolves dostavilo k zápasu pouze sedm hráčů do pole a dva gólmani.

V brance domácích nastoupil Dominik Sika a jeho stěžejním úkolem bylo přesvědčit trenéra, že je lepším brankářem než v minulém zápase výtečně chytající Jakub Výmola.

Zápas v tréninkovém tempu skončil přesvědčivým vítězstvím radotínského „A“ týmu.

LCC Radotín vs. LCC Wolves 24:2 (7:0, 4:1, 6:1, 7:0)
Branky: LCC – R. Skála 6+2, D. Sika 0+1

 

 

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 272