Lacrosse > Mužský lakros > Custodes lehce přehráli Jižní Město

Custodes lehce přehráli Jižní Město

29.4.2016

(pp) – Poté, co oba týmy zaznamenaly úspěšná vystoupení na letošním 23. ročníku Memoriálu Aleše Hřebeského – LCC 2. místo, SK LCJM 8. místo –, utkali se tito soupeři ve středu večer v radotínské lakrosové aréně.

Hosté z Jižního Města, kteří budují nový tým pod vedením reprezentačního trenéra Romana Pokorného, chtěli odčinit výraznou prohru v prvním kole základní části na domácím hřišti a začali proti domácímu celku nebojácně. Je nutné dodat, že domácí hráči jim to značně usnadnili. Na některých z nich bylo více než patrné, že je šrámy na těle z těžkých zápasů, ale i na duši z výsledku finálového utkání na turnaji, značným způsobem limitují. Jediný, kdo tak z domácího týmu pokračoval v nastoupeném kvalitním výkonu, byl gólman Jakub Mareš. Skóre se tak pohnulo ve prospěch Custodů až v závěru první periody, která po rychlém sledu branek zaznamenaných hráči Výmolou, Skálou, Peškem a opět Skálou skončila 4:0. Zejména u branek zaznamenaných v průběhu zápasu Radkem Skálou můžeme hovořit o jeho střeleckém „zmrtvýchvstání“.

Ve druhé periodě domácí navyšovali skóre až do stavu 8:0, až pak se ve 22. minutě zapsal do listiny střelců také hráč Jižního Města – Milan Černík.

Do druhé poloviny utkání nahradil Tomáše Čekala v brance hostujícího týmu Martin Bartuška, což ale nevedlo ke kýženému zvratu, a zbytek zápasu tak byl odehrán v poklidném tempu, kdy se obě strany smířily se svými rolemi v utkání.

LCC Radotín – SK Lacrosse Jižní Město 19:3 (4:0, 6:1, 5:2, 4:0)

Nejlepší střelci:
LCC Radotín – R. Skála 6+1, D. Pešek 4+0;
SK LCJM – J. Plecháček 2+1

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 348

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%