Lacrosse > Mužský lakros > Custodes jsou letos stoprocentní

Custodes jsou letos stoprocentní

20.5.2014

(pp) – Na předchozími dešti nasáklém koberci radotínské lakrosové arény se v pondělní večerní čas představily k poslednímu zápasu základní části dva týmy z opačných pólů tabulky: domácí Custodi, kteří zatím prošli základní částí bez ztráty bodu, a tým ze západní části republiky Old Dogs Plzeň s dosud jediným vítězstvím na kontě.

I motivace k tomuto zápasu byly rozdílné. Plzeňský tým, ač pouze s jednou výhrou, živil stále naděje, že v případě vítězství okusí chuť „play off“ zápasů. Postup Plzně do play off by byla ovšem na úkor týmu Wolves, což by domácí za žádnou cenu nemohli dopustit už proto, že v jejich řadách nastupují dva ze tří trenérů Wolves.

A plzeňští k tomuto zápasu přistoupil velice „odpovědně“ a do bojů o „play off“ poslali Jaroslava Řezáče, Jakuba Hanzlíka a sedm juniorů.

Úvodní branku zápasu obstaral Filip Hříbal z týmu hostí. Poté následovala dvaceti tří branková šňůra domácích, kterou utnul devadesát sekund před koncem Jakub Hanzlík. Poslední slovo dostal Roman Seidl svojí pověstnou „nekompromisní“ střelou.

Custodi tak prošli celou základní částí bez ztráty bodu a 28. května se od 19.30 hod. na domácím hřišti utkají v semifinálovém zápase s vítězem čtvrtfinálového utkání mezi TJ Malešice a ForFun Radotín, které se odehraje 21. května od 19.00 hod. v Malešicích.

Pro Old Dogs letošní účinkování v NBLL končí.

LCC Radotín vs. Old Dogs Plzeň 24:2 (4:1, 9:0, 7:0, 4:1)
Branky a asistence
LCC: R. Skála 5+2, J. Košťál 5+2, J. Loskot 4+4, M. Barák 4+3, D. Pešek 3+5, R. Seidl 2+0, T.  Procházka 1+3
Plzeň – F. Hříbal 1+0, J. Hanzlík 1+0

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 302