Lacrosse > Mužský lakros > Čtvrtým hracím víkendem pokračovala v Malešicích Juniorská boxlakrosová liga

Čtvrtým hracím víkendem pokračovala v Malešicích Juniorská boxlakrosová liga

7.11.2019

(vb) První listopadovou neděli se po měsíci na hřiště do Malešic vrátila dalším kolem juniorská boxlakrosová liga JBLL. Za podzimního a pošmourného počasí bylo odehrány zápasy kategorií U13 a U15. Utkání ve věkové kategorii do 11 let muselo být kvůli administrativnímu zákazu používání osvětlení přeloženo do Radotína.

V kategorii U13 se tentokrát nejvíce dařilo hráčům Sokola Zbraslav, který je doplněn i o hráče domácího týmu z Malešic. Nad spojeným týmem Jižního Města a Plzně (JM/OLD) zvítězili 10:5 a nad týmem LCC Blue 16:6. V dalších zápasech spojený tým JM/OLD přehrál LCC Red 8:6. Poslední zápas této kategorie proti sobě svedl týmy z Radotína a toto derby mezi LLC Blue a LCC Red a skončil nerozhodně 5:5.

Všechny výsledky v kategorii U13 naleznete zde.

V nejstarší kategorii U15 se odehrál opět velice vyrovnaný zápas mezi LCC Foxes a Sokolem Zbraslav. Přestože v průběhu utkání vedl tým ze Zbraslavi už 6:0, tak se nakonec z vítězství radovali hráči Radotína, když vyhráli nejtěsnějším poměrem 9:8. V utkání mezi Zbraslaví a spojeným týmem JM/OLD sice po první periodě zbraslavští hráči prohrávali, ale nakonec zvítězili přesvědčivě 12:4. Zápas mezi LCC Foxes a spojeným týmem JM/OLD skončil jasnou výhrou LCC 14:1.

Všechny výsledky v kategorii U15 naleznete zde.

Juniorská liga bude pokračovat dalším turnajem dne 17. 11. v hale na Jižním Městě.

Fotografie: LCC Radotín

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 269