Lacrosse > Interkros > Christmas Cup již tento víkend

Christmas Cup již tento víkend

29.11.2017

Tradiční předvánoční turnaj, pořádaný v Praze na přelomu listopadu a prosince se uskuteční již tento víkend. Opět se sejdou evropské týmy, aby se mezi sebou utkaly a získaly co možná největší počet bodů do evropského poháru. Pražský turnaj je po tom vídeňském druhý v pořadí evropského poháru a zároveň poslední v letošním roce. 

Letos se do dnešního dne přihlásilo pouhých jedenáct týmů a poprvé od vzniku turnaje se tak turnaj plně neobsadí. Navíc jedenáct týmů je i nepříjemný počet pro organizátory, kteří musí naplánovat takový herní systém, aby všechny týmy měly šanci odehrát vyrovnaný počet zápasů a každý měl šanci postoupit třeba až do finále. Stále však je možnost, že se poslední tým ještě přihlásí. 

Turnaj začíná pátečním příjezdem některých zahraničních týmů, které budou ubytováni v prostorách základní školy na Jižním Městě, kde turnaj probíhá. První zápasy začínají v sobotu v 9 hodin. Po skončení sobotních zápasů je připravena Vánoční party v klubu Jižák v dochozí vzdálenosti od tělocvičny. V neděli pak budou následovat již zápasy o celkové umístění a turnaj vyvrcholí finálovým utkáním dvou nejlepších týmů turnaje. 

Turnaj bude zároveň sloužit jako oficiální oznámení pořadatelství následujících Světových her a Mistrovství Světa v roce 2018, které bylo mezinárodní federací FIIC přiklepnuto Praze. Budou zde představeny jednotlivé akce a informace o jejich konáních. 

Více informací na stránkách turnaje: www.xmas-cup.cz

Loading...

Interkros

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 286