Lacrosse > Ženský lakros > Český lakros na NET-TV.CZ - kopie

Český lakros na NET-TV.CZ - kopie

5.10.2008

Vážení lakrosoví příznivci, dovoluji si Vás informovat, že můžete sledovat lakrosové dění v České republice na portálu: www.net-tv.cz/lakros

Ve spolupráci s tímto portálem je zatím zrealizován zkušební video sestřih, ze zápasu NBLL 2008, mezi mužstvy LCC a Falcon. Dále je možno zhlédnout sestřihy zápasů Juniorské boxlakrosové ligy 2008 v kategoriích U11, U13, U15 a U17 ze dne 5.10. 2008.

V nejbližší době se uskuteční, pro Evropu vpravdě historicky, první on-line přenos juniorského boxlakrosu v Evropě. Přenášen bude závěrečný turnaj Juniorské boxlakrosové ligy 2008. Přenos se uskuteční dne 12.10. 2008 a přenášen bude celý program posledního hracího dne, včetně závěrečných ceremoniálů pro rok 2008. Předány budou poháry nejen pro vítězné týmy, ale i individuální ocenění pro nejlepší jednotlivce v kategoriích U11, U13, U15, a U17 pro rok 2008.

On-line přenos, poprvé v dějinách dětského lakrosu v Evropě, umožní sledovat nejmenší evropské lakrosové naděje zámořským skautům a zámořským trenérům. Přenos bude komentován v češtině a částečně v i angličtině. Juniorská lakrosová liga 2008 je mezinárodní otevřená evropská liga, která má za cíl rozšiřovat se, do co možná největšího počtu okolích zemí! Do posledního turnaje kategorie do 17 let se zapojí dva týmy hráčů z Polska, z Vratislavi a Poznaně, které začaly hrát lakros v loňském roce.

Všechna videa samozřejmě zůstanou stálou součástí portálu, takže si mladí hráči a jejich rodiče mohou odvedené výkony kdykoliv připomenout. Takto vzniklý archiv bude veřejně přístupný všem, tedy i začínajícím trenérům evropské mládeže v Polsku, Bulharsku, Slovensku, Rakousku a dalších zemích, které mají zájem, o účast svých mladých hráčů, pro příští rok 2009.

Dále se na tomto portálu objeví video sestřih ze druhého semifinálového zápasu NBLL 2008, mezi TJ Malešice a LC Jižní Město.

Opravdovou perličkou pro milovníky a znalce lakrosu budou on-line přenosy celé finálové série NBLL 2008 s českým komentářem. I tyto zápasy se tak stanou stálou součástí evropské lakrosové historie. Na tři vítězná utkání se proti sobě postaví dvě nejlepší česká mužstva, včetně povolaných hráčských posil ze zámoří. Boje o dvaadvacátý titul mistra ČR začnou v pátek 17.10., budou pokračovat v úterý 21.10. a v pátek 24.10., případně i v úterý 28.10. a v pátek 31.10.2008, vždy od 19:00 hodin.

Lakrosu v Evropě zdar a v televizi zvlášť,
Roman Pokorný,
prezident ČLU

Dear lacrosse enthusiasts,

Let me inform you about a possibility to watch lacrosse in the Czech Republic/Europe on www.net-tv.cz/lakros.

As a part of a long-term co-operation with this web site a trial video has been shot - a 2008 NBLL game between LCC Radotín and Falcons. Moreover, you can see the edited games of 2008 Junior Box Lacrosse League in U11, U13, U15, and U17 age category, shot on October 5th 2008.

In a short time there will be, first time in European history, an on-line transfer of European junior box lacrosse–the final tournament of the 2008 Junior Box Lacrosse League taking place on October 12th. The whole programme will include all day´s games and the awarding individual and team ceremonies of the categories mentioned above as well. The on-line transfer will enable overseas coaches and scouts to watch the smallest hopes of European lacrosse. The transfer will be partially commentated in both Czech and English.

The 2008 Junior Box Lacrosse League is an international open European league which goal is to expand to the highest possible number of the neighbouring countries! The last U17 tournament will be joined by two Polish teams from Vratislav and Poznan, both commenced in 2007. All videos will stay on the web site so the young players and their players could refresh their performance anytime. Anybody can access this newly established collection including the incipient coaches of European youths in Poland, Slovakia, Austria and other countries who would like to take part in the 2009 tournament.

Next, an edited second 2008 NBLL semi-final game between LC Malešice a LCJM will be added.

A real high peak for lacrosse lovers and experts is the on-line transfered 2008 NBLL final games with Czech commentary. These games will became a lasting part of European lacrosse history. Two best Czech teams with some overseas players´help will face each other for three winning games. The endeavour to gain the 22nd Czech Republic Championship starts on Friday, October 17th and will continue on Tuesday 21st, Friday 24th, pertinently on Tuesday 28th and Friday 31st, always at 7 pm.

Good luck to lacrosse in Europe, especially on TV
Roman Pokorný
President of Czech Lacrosse Union

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 434

  • 1 19% 19%
  • 2 21% 21%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%