Lacrosse > V Česko-německém poháru 2012 zvítězil Hannover - kopie

V Česko-německém poháru 2012 zvítězil Hannover - kopie

24.9.2012

SK Lacrosse jižní Město v zápase proti domácímu HannoveruSK Lacrosse jižní Město v zápase proti domácímu Hannoveru
SK Lacrosse jižní Město v zápase proti domácímu Hannoveru
Vítězky česko-německého poháru 2012 - DHC HannoverVítězky česko-německého poháru 2012 - DHC Hannover
Vítězky česko-německého poháru 2012 - DHC Hannover

(ado) Minulý víkend se konal již potřetí v řadě Česko-německý pohár, tentokrát v německém Hannoveru. Za český ženský lakros se vydaly bojovat týmy LCC Radotín, SK Lacrosse Jižní Město a TJ Sokol I. Smíchov.

V německé lize ženského lakrosu obsadily první tři příčky týmy Hannover, Mnichov a Heidelberg.

V sobotních zápasech se vedlo nejlépe mistryním z Radotína, které porazily Mnichov výsledkem 12:2 a v druhém utkání si musely vybojovat vítězství nad Heidelbergem 15:8. Tým Jižního Města i TJ Sokol I. Smíchov podlehly německým mistryním z Hannoveru a další zápas odehrály proti sobě. Utkání dopadlo lépe pro tým Smíchova v růžových dresech 6:2.

V neděle probíhalo semifinále, finále a zápasy o umístění. Hannover jasně porazil tým na stříbrné příčce Mnichov výsledkem 9:3 a zajistil si tak místo v boji o zlato. LCC Radotín se potkal s dalším českým týmem TJ Sokol I. Smíchov. Utkání muselo být odehráno jen v devíti hráčkách, kvůli nešťastným zraněním několika hráček Smíchova. LCC Radotín se díky výsledku 15:8 posunul také do finále.

Ještě před odpoledním závěrečným finálovým zápasem se odehrály vyrovnané boje o 3. a 5. příčku. Oba české celky bojovaly do poslední chvíle, TJ Sokol Smíchov však nakonec prohrál 4:8, i když dlouhou dobu držel s Mnichovem krok. Tým Jižního Města bojoval až do náhlé smrti, kde vítěznou branku vstřelil tým Heidelberg a díky skóre 5:4 uzmul vyšší příčku než Češky.

Finále česko-německého poháru 2012 probíhalo mezi domácím týmem Hannover a českými mistryněmi LCC Radotín. Ze začátku nastoupily radotínské hráčky s převahou, Německo však brzy vyrovnalo a chytrou a taktickou hrou si vybojoval pohár s výsledkem 11:8.

Konečné pořadí Česko-německého poháru 2012:

1. DHC Hannover
2. LCC Radotín
3. HLC Rot-Weiß München
4. TJ Sokol I. Smíchov
5. TSG 78 Heidelberg Lacrosse 
6. SK Lacrosse Jižní Město

Více fotek ve Fotogalerii.

 

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 399

  • 1 19% 19%
  • 2 22% 22%
  • 3 19% 19%
  • 4 20% 20%
  • 5 20% 20%