Lacrosse > Ženský lakros > České hráčky trénují s Power Shaft™ - kopie - kopie

České hráčky trénují s Power Shaft™ - kopie - kopie

18.4.2013

Power Shaft™ je vzrušující, nová, solidně vyvážená tréninková pomůcka - násada, která pasuje na hlavu lakrosky od všech výrobců. Tato tréninková násada pomáhá posilovat, rapidně a rychle zlepšuje lakrosové dovednosti hráče.

Vynálezcem Power Shaft™ je Tom Rotanz, který je více než 17 let hlavním lakrosovým trenérem ve škole v Shoreham-Wading River, kde zároveň vyučuje matematiku a počítače. Má pozoruhodnou sbírku ocenění a úspěchů nejen jako lakrosový hráč, ale i trenér. Jeden z posledních úspěchů bylo jmenování na pozici asistent trenéra U-19 mužského field lakrosového týmu USA, který vyhrál MS ve Finsku /Češi se umístili na 6. místě z 12 účastněných týmů, pozn. red./.

Tréninkové násady, které byly sponzorsky věnovány ČŽL od Power Shaft™, využívala česká ženská reprezentace a nyní jsou zapůjčeny do všech klubů. Jsou používány na trénincích v LCC Radotín, SK Lacrosse Jižní Město, TJ Sokol I. Smíchov, TJ Vinohrady, Bagattaway Bees Plzeň a na společných klubových čtvrtečních trénincích. Od roku 2014 počítá Český ženský lakros se zařazením Power Shaft™ do přípravy U-19 reprezentace ženského lakrosu.

Na ukázky tréninku s těmito násadami se můžete podívat na jejich webu.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 346

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%