Češi vs. MS v Izraeli - den čtvrtý

14.7.2018

Zatím nejdůležitější den odstartoval snídaní stejně jako všechny předchozí dny. Díky tomu, že zápas proti Filipínám se měl odehrát až ve třičtvrtě na deset, byl dopolední program volný a proto se většina týmu postupně ukázala na pláži na hrátky v přílivových vlnách. Došlo i na stavbu hradu z písku. 

Po obědě byl na třetí hodinu připraven společný týmový mítink, kde se určily jednotlivé role hráčů na blížící se zápas a stejně tak herní systém pro obranu i útok. Stále však byla situace taková, že se nedalo moc určit, jaký tým proti české reprezentaci nastoupí. Filipínská soupiska obsahovala několik americkým jmen a ti se dali najít na internetu a dalo se o nich pár informací zjistit, ale spíše se vědělo, že by soupeř něměl být výrazně dobrý. 

Bohužel skutečnost byla jiná, než předpoklad a tak se v první periodě stalo nečekané a Filipíny šli po několika rychle vštřelených gólech do vedení. Než stačili naši hráči a střídačka zareagovat, bylo již skore 4:0 v náš neprospěch. Do konce první periody se podařilo vstřelit pouze jedinou branku, přičemž i soupeř ještě jednu vstřelil. 

Od druhé periody byl již zápas vyrovnanější a skore se již tolik neměnilo. Oba týmy jich pár vstřelily. Bohužel pro naše hochy byl soupeřův náskok z první periody rozhodující a i přes veškerou snahu a skvle odvedenou práci se již nepodařilo srovnat, nebo alespoň snížit. Český tým se za svůj výkon nemusí stydět a i přes prohru s americkými Filipínci má stále šanci na dobré umístění. 

Díky této prohře se dá předpokládat, že dalším soupeřem našich hráču bude v neděli na 99% Argentina. 

V sobotu má český tým volný den a tak bude využit na odpočinek a sraz týmu bude až v odpoledních hodinách pro získání informací k následujícímu soupeři.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Oznámkujte nové logo lakrosu jako ve škole
Celkem hlasů 345

  • 1 18% 18%
  • 2 23% 23%
  • 3 20% 20%
  • 4 20% 20%
  • 5 19% 19%