19.11.2019

(jm) V neděli 17. listopadu se vzpomínalo na třicet let staré události, ale my jsme se starali o naše ratolesti. Zatímco před 30 lety měli hole v ruce zásahové jednotky, 30 let poté měli hole v ruce naše děti a byl to věru lepší pocit.

Vzhledem k tomu, že odpoledne se v hale na Jižním Městě konala nějaká moc důležitá akce, museli jsme skončit do 13.00 hod., a tak se nám do hracího dne nevešly patáctky, které se dohrají na jaře v Plzni.

V prvním zápase si Zbraslav U13 poradila hladce s Radotínem Blue 7:2.

Ve druhém zápase se utkali Radotín Red s JM + Plz, ale ani zde nebylo žádné drama. První perioda skončila 3:1, ale ve druhé periodě odskočili radotínští na hrozivý rozdíl šesti gólů a bylo v podstatě rozhodnuto a poslední perioda se dohrávala čistě pro formu do konečného výsledku 9:2.

Vložený zápas radotínských jedenáctek byl vítaným relaxem. V přátelském duchu s jedním jediným vyloučeným hráčem vyhráli Red 5:1.

Ve čtvrtém zápase se LCC Red U13 ujali vedení již v první minutě, a vypadalo to opět na hladký průběh, ale chyba lávky. Zatímco v první třetině zkompletoval na straně Red čistý hattrick Rohlík, za Zbraslav kontroval svým hattrickem Marek Šafanda, a když se do toho vložil jeho spoluhráč Eyseelt se dvěma góly, tak z toho bylo rázem vedení Zbr 5:4. Red dokázali ještě srovnat, ale v infarktovém závěru, kdy málem odvezli oba trenéry, zatloukl poslední hřebíček opět Šafanda, tentokrát Adam, na konečných 6:5 pro Zbraslav.

Poslední zápas dne nepřinesl žádné překvapení a „United“ vyhráli nad LCC Blue U13 11:2, když první gól LCC Blue dokázali vstřelit až v poslední periodě.