Lacrosse > Mužský lakros > Lakrosový víkend v Radotíně

Lakrosový víkend v Radotíně

14.9.2021

Víkend 18. a 19. září se ponese v duchu sportovního zápolení hráčů a hráček od nejmenších až po československou elitu

Radotínská aréna nemá v posledních týdnech o podívanou nouzi. Sotva fanoušci, hráči i trenéři stačili zhodnotit jeden ze svátků lakrosu – Frank Menschner Cup, sotva se druhou zářijovou středu rozeběhla Národní boxlakrosová liga, budou mít v tradičním lakrosovém stánku opět napilno. 

Sobotní program startuje ve 13:00 a naprostou jeho většinu pokryjí utkání dětské miniligy, tedy kategorií chlapců a dívek U9 a U11. Představí se hráči z Radotína, Zbraslavi, Malešic, Jižního Města a Libuše.  V 18:30 bude lakrosovým nadějím a všem divákům odměnou podívaná v podání domácích LC Custodes a Bratislava Bats, kteří se utkají v rámci NBLL 2021. Chlapi ze Slovenska se vrací do národní soutěže a očekává se, že děti i dospěláci vytvoří zápasu náležitou kulisu. 

Neděle nabídne obdobné menu s tím rozdílem, že děti vystřídají junioři. Již od 8:30 se utkají hráči U13 týmů LCC Meerkats a Lakros Zbraslav. V dalších zápasech téže kategorie se představí i SK Lacrosse Jižní Město. Ve 12:00 odstartuje druhý z víkendových zápasů dospělých, kdy si účty ze soboty budou vyřizovat Bratislava Bats a LC Custodes. Po nich se v kategorii U11 představí radotínští LCC Ants proti Lakros Zbraslav. V U15 LCC Foxes proti Lakros Zbraslav.

Zároveň se připravuje utkání kategorie U17, které doposud nebylo potvrzeno.

Celý nedělní program bude živě přenášen na YouTube kanálu NBLL_CZ. Nemáte-li tedy možnost dorazit přímo na stadion, buďte s námi u TV či monitorů a fanděte lakrosu.

Nábor

www.lacrosse.cz/nabor1

Právě se hraje

 

Anketa

Jak by se měla jmenovat mužská soutěž v sixes?
Celkem hlasů 270