Lacrosse > Interkros

Interkros

 
18.11.2018 Zápis z Vedení soutěží dospělých 2018/2019

Dne 8.11.2018 se uskutečnila schůze Vedení soutěží dospělých pro soutěžní rok 2018-2019.  více

4.11.2018 Odstartoval další ročník Evropského poháru

O víkendu 27. a 28. října turnajem v Rakousku odstartoval další ročník Evropského poháru.  více

1.11.2018 Zápis z Vedení dětských soutěží 2018/2019

V příloze najdete zápis z Vedení dětských soutěží v interkrosu ve školním roce 2018-2019. více

29.10.2018 Výsledky dětských lig 2018/2019 po prvním kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 20.-21.10.2018 více

25.10.2018 Schůze - Vedení soutěží dospělých a Valná hromada 2018/19

jako každoročně touto dobou je svolána schůze: více

2.10.2018 Schůze - Vedení dětských soutěží 2018/19

Ve čtvrtek 11.října se uskuteční již 31. schůze Vedení dětských interkrosových soutěží.  více

27.8.2018 WG 2018 - souhrn

V termínu 22.8. až 25.8. se v pražském Bráníku uskutečnil další ročník tradičních interkrosových světových her.  více

27.8.2018 Česká republika obhájila zlato v ženské i mužské části

Ve středu 22. srpna se obě české reprezentace, ženská i mužská, probojovaly do finálových zápasů a bojovaly o celkové vítězství ve svých turnajích.  více

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 

Anketa

Nový ročník NBLL
Celkem hlasů 70
Jak se těšíte na nový ročník NBLL?


 

Tabulky a výsledky

IEX b
1. Tea Party19
2. PS Bandits17
3. Ontario9
4. Warriors3
5. Vopice2
IFR b
1. Ontario B24
2. Severka21
3. Mamas&Papas18
4. LCJM14
5. Warriors B12
6. Brno9
7. Hodge-Podge7
8. PRAPLZ3
U9 b
1. TJ Malešice39
2. SKL J. Město35
3. Sokol Spořilov23
4. Sokol Libuš20
5. Sokol Zbraslav18
6. Slunečnice10
U11 b
1. Sokol Spořilov55
2. Slunečnice A50
3. SK LAX Jižní Město35
3. Sokol Zbraslav A30
5. LCC Red25
6. LCC White20
7. Sokol Zbraslav B19
8. Slunečnice B10
U13 b
1. Sokol Spořilov A48
2. Slunečnice A42
3. Sokol Zbraslav28
4. Warriors27
5. LCC Radotín17
5. Slunečnice B16
6. Sokol Spořilov B13
U15 b
1. Sokol Spořilov A49
1. Slunečnice47
3. SK Lacrosse JM39
4. Sokol Žihle38
5. Warriors21
6. Kněžice-Dubečno17
7. Sokol Spořilov B13
8. Horní Bříza8