Lacrosse > Interkros

Interkros

 
6.1.2019 Extraliga je v polovině sezony

Po třetí extraligové neděli se sezona přehoupla do své druhé poloviny, bylo dohráno první kolo a začaly záasy druhého kola.  více

6.12.2018 ZMĚNA: Extraliga 6.1. jinde

Z důvodu neplánované rekonstrukce haly na Zeleném Pruhu, jsme byli nuceni přesunout první lednové kolo do jiné haly. Povedlo se sehnat pouze halu v pražském Edenu.  více

25.11.2018 Odstartoval další ročník Extraligy

V sobotu 24.11.2018 odstartoval nový ročník interkrosové extraligy.  více

18.11.2018 Zápis z Vedení soutěží dospělých 2018/2019

Dne 8.11.2018 se uskutečnila schůze Vedení soutěží dospělých pro soutěžní rok 2018-2019.  více

4.11.2018 Odstartoval další ročník Evropského poháru

O víkendu 27. a 28. října turnajem v Rakousku odstartoval další ročník Evropského poháru.  více

1.11.2018 Zápis z Vedení dětských soutěží 2018/2019

V příloze najdete zápis z Vedení dětských soutěží v interkrosu ve školním roce 2018-2019. více

29.10.2018 Výsledky dětských lig 2018/2019 po prvním kole

V příloze naleznete soubor s výsledky dětských lig, odehraných o víkendu 20.-21.10.2018 více

25.10.2018 Schůze - Vedení soutěží dospělých a Valná hromada 2018/19

jako každoročně touto dobou je svolána schůze: více

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 

Anketa

Vítěz NBLL 2019
Celkem hlasů 138
Který tým vyhraje základní část NBLL 2019?


 

Tabulky a výsledky

IEX b
1. PS Bandits12
2. Tea Party9
3. Vopice6
4. Ontario5
5. Warriors4
6. Spořilov0
IFR b
1. Ontario B0
2. Severka0
3. Papas&Niňos0
4. Ewoks0
5. Warriors B0
6. Brno0
7. Hodge-Podge0
8. PRAPLZ0
U9 b
1. TJ Malešice11
2. SKL J. Město9
3. Sokol Spořilov7
4. Slunečnice4
5. Sokol Libuš4
6. Sokol Zbraslav1
U11 b
1. SK LAX Jižní Město12
1. Sokol Zbraslav A12
1. Sokol Spořilov12
4. LCC Red11
5. Sokol Libuš7
6. TJ Malešice6
7. Slunečnice A2
7. LCC White2
U13 b
1. Sokol Spořilov A12
2. Sokol Zbraslav A9
2. Slunečnice A9
4. LCJM6
5. Sokol Spořilov B4
6. Slunečnice B2
U15 b
1. Sokol Spořilov A11
1. Slunečnice A11
3. Warriors7
4. Sokol Spořilov B6
5. SK Lacrosse JM5
6. Kněžice-Dubečno1