Lacrosse > Ženský lakros > Soutěže/Rozpisy/Výsledky > Česko-německý pohár v ženském lakrosu

Česko-německý pohár v ženském lakrosu

Datum / Date:
14.–15. dubna 2018 / April 14–15, 2018

Místo konání / Address:
Bude potvrzeno / TBC

4.4.2016 LCC Girlz triumfovaly v Česko-německém poháru

(mi) – Radotínské lakrosistky ovládly finále Česko-německého poháru proti DHC Hannover a zejména díky vynikající druhé půlce tohoto zápasu získaly trofej zpět do českých rukou. více

27.3.2016 Česko-německý pohár v ženském lakrosu

O víkendu 2.–3. dubna 2016 se v Radotíně na fotbalovém hřišti SC Radotín (Ke Zděři 1111, Praha-Radotín) bude konat Česko-německý pohár v ženském lakrosu. Střetnou se nejlepší tři české a nejlepší tři německé týmy.   více

26.3.2016 DHC Hannover

Lakros se v Hannoveru začal hrát v roce 1999. Tým čtyřikrát získal titul mistra Německa. V Evropském poháru mistryň se vloni umístil na druhém místě a předloni na třetím. více

27.3.2016 SK Lacrosse Jižní Město

SK Lacrosse Jižní Město je tradičním českým týmem a v poslední době drží pravidelně druhou pozici v české lize. Klub samotný vznikl v roce 1989. více

27.3.2016 TJ Sokol I. Smíchov – Flamingo

Klub má v současnosti 60 členů, nejvíce v mládežnických kategoriích. Historie klubu sahá až k počátkům lakrosu v ČR. Některé z členek se podílely na založení lakrosu u nás a byly v týmu, který poprvé reprezentoval ČR na mezinárodním turnaji – MS 1993. více

27.3.2016 LCC Girlz

Tým LCC Girlz dlouhodobě dominuje českému lakrosu jak v seniorských, tak v juniorských kategoriích, má zdaleka nejvyšší členskou základnu a jeho hráčky tvoří jádro reprezentačních týmů. Klub vychovává hráčky už od šesti let. Na evropském poháru mistryň skončily Girlz vloni čtvrté, předloni druhé. více

27.3.2016 HLC Rot-Weiss München

Mnichovský lakrosový klub byl založen v roce 1992 jako jeden z prvních v Německu a později přijal název HLC Rot-Weiß München. V současnosti má tři ženské týmy, ten elitní se v posledních několika letech umístil na druhém místě v německé lize a několik jeho hráček je členkami německé reprezentace. více

27.3.2016 Hamburg Warriors

Ženský tým klubu Hamburk Warriors se umístil na druhém místě Severoněmecké lakrosové ligy. Společně s novou americkou trenérkou Jillian Boyd na sobě tým usilovně pracuje, aby se opět dostal na úplnou špičku. Do konce sezóny to bude ještě napínavý boj. více

Final Four v NBLL
Celkem hlasů 74
Líbilo by se vám, kdyby se v NBLL hrál finálový víkendový turnaj nejlepších 4 týmů, tzv. Final Four?