12 >

Xmax Cup 2023 1.-3.12.2023
3rd Ewoks Cup 2017 Ewoks Cup 201728.-29.10.2017
16.6.2014 Pannon Cup 2014 vyhráli L.A.Panthers

O víkendu 14. a 15.června se uskutečnil již 12.ročník maďarského turnaje Pannon Cup ve městě Szombathely. S dvojnásobným zastoupením českých týmů se turnaje zúčastnilo šest týmů. Hrálo se systémem každý s každým, ze kterého vzešlo celkové pořadí. více

4.12.2013 Christmas Cup 2013

O víkendu 30.11 a 1.12. se v Praze po roční pauze opět uskutečnil již velmi tradiční Vánoční turnaj. Letošní ročník byl vyjímečný v tom, že se konal v sobotu na ZŠ Mendelova a v neděli v halách Jana a Eva na Slavii. Celkem se turnaje účastnilo 12týmů ze 4 zemí a to z Rakouska, Německa, Slovenska a Česka. Na turnaj nedorazil italský obhájce Evropského poháru, tým Victory Vercurago, který díky neúčasti klesl v průběžném pořadí letošního ročníku Evropského poháru na druhé místo.  více

29.7.2013 Světové interkrosové hry jsou za námi

Po skončení MS proběhly v termínu 23.-27.7. ve francouzském městě Lons le Saunier také interkrosové světové hry. Letos bylo sestaveno sedm barevných týmů, ve kterých se představilo celkem 14 českých hráčů. Každý tým odehrál jeden zápas proti ostatním týmům a dle umístění se v sobotu hrálo o konečné pořadí.  více

15.4.2013 4th Panthers Cup 2013

O víkendu 13. a 14. dubna 2013 se v Německém Langenbergu uskutečnil čtvrtý ročník interkrosového turnaje, zvaného dle domácího týmu, Panthers Cup. Turnaje se zúčastnilo celkem 11 týmů ze sedmi zemí. Hrálo se ve dvou tělocvičnách souběžně, takže bylo možné odehrát delší zápasy, než jsou k vidění na ostatních víkendových turnajích. Herní čas 3x12 se velmi přiblížil českému standartnímu času a oproti mezinárodnímu 4x12 minut chyběla jedna perioda. Česko na turnaji reprezentovaly dva týmy a to Vopice a PS Bandits. Týmy byly rozděleny do tří skupin po třech týmech a jedné o dvou. Vopice ve své skupině narazily na dvojnásobného vítěze předchozích ročníků turnaje, italské Victory Vercurago a skončily na druhé příčce. PS Bandits svojí skupinu snadno zvítězili. Nakonec Vopice po vyřazovacích bojích skončily na konečném sedmém místě a PS Bandits nejprve s domácími Panthers o pouhé dva góly nepostoupili do finále a v souboji o třetí příčku jim nestačily síly na MIX Team CZ/SK/H když dvě vteřiny před koncem promarnil svoji šanci na vyrovnání a tak případné prodloužení Ondřej Sochna. Bandits tak skončili na čtvrtém "bramborovém" místě. Do finále se jednoznačně a bez zaváhání dostali obhájci z Itálie, tým Victory Vercurago a domáci Panthers, kteří přišli o hodně sil právě s českým týmem, když po celkem jednoduchým prvním dvou třetinách měli nakročeno ke snadnému vítězství, ale poslední třetina ukázala, že v interkrose je možné téměř cokoli a sedmibrankový rozdíl nemusí vždycky stačit. První finálovou periodu za velké podpory fanoušků dokázali domácí urvat pro sebe, ale jak plynul čas druhé části, italští střelci postupně začali proměňovat více svých střeleckých šancí a tak i letos, již potřetí v řadě si odvážejí nejcenější trofej turnaje.  více