Lacrosse > Interkros

Interkros

 
4.11.2015 Výsledky dětských lig po 1.kole

O víkendu 17. a 18. října odstartoval nový ročník interkrosových dětských soutěží. V příloze naleznete výsledky po prvním odehraném kole. více

4.11.2015 Pozvánka na Valnou hromadu ČSI

Ve čtvrtek 5.11.2015 po skončení schůze Vedení soutěží dospělých (přibližně od 19:30) se uskuteční Valná hromada ČSI.  více

4.11.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových soutěží dospělých

Ve čtvrtek 5.11.2015 od 18:30 se uskuteční schůze vedení interkrosových soutěží dospělých.  více

5.10.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových dětských soutěží

Ve čtvrtek 8.10.2015 v 18:30 se uskuteční schúze vedeni dětských interkrosových soutěží.  více

2.7.2015 Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

 

29.3.2015 Finále Extraligy

Dnes 29.3.2015 se odehraje finále Extraligy interkrosu.  více

26.3.2015 Extraliga má před sebou playoff

V neděli 29.3. bude rozhodnuto o letošním vítězi interkrosové extraligy.  více

26.3.2015 Výsledky dětských lig po 6.kole

O víkendu 21. a 22.března proběhlo již 6.kolo dětských interkrosových lig. V přiloženém souboru naleznete výsledky jak tohoto kola tak celkové výsledky po všech již odehraných zápasech.  více

Stránkování

<1 2 3 4 5 67 8 9 10 >> >
 
 

Právě se hraje

 

Anketa

MS v lakrosu
Celkem hlasů 43
Postoupí česká reprezentace na nadcházejícím MS ze základní skupiny?


 

Tabulky a výsledky

IEX b
1. Tea Party19
2. PS Bandits17
3. Ontario9
4. Warriors3
5. Vopice2
IFR b
1. Ontario B24
2. Severka21
3. Mamas&Papas18
4. LCJM14
5. Warriors B12
6. Brno9
7. Hodge-Podge7
8. PRAPLZ3
U9 b
1. TJ Malešice39
2. SKL J. Město35
3. Sokol Spořilov23
4. Sokol Libuš20
5. Sokol Zbraslav18
6. Slunečnice10
U11 b
1. Sokol Spořilov55
2. Slunečnice A50
3. SK LAX Jižní Město35
3. Sokol Zbraslav A30
5. LCC Red25
6. LCC White20
7. Sokol Zbraslav B19
8. Slunečnice B10
U13 b
1. Sokol Spořilov A48
2. Slunečnice A42
3. Sokol Zbraslav28
4. Warriors27
5. LCC Radotín17
5. Slunečnice B16
6. Sokol Spořilov B13
U15 b
1. Sokol Spořilov A49
1. Slunečnice47
3. SK Lacrosse JM39
4. Sokol Žihle38
5. Warriors21
6. Kněžice-Dubečno17
7. Sokol Spořilov B13
8. Horní Bříza8