Lacrosse > Interkros

Interkros

 
23.2.2016 Výsledky dětských lig po 5.kole 13.-14.2.2016

více

5.11.2015 Nový oddíl se zaměřením na Interkros

T.J. Sokol Podolí, Podolská 90, Praha 4

Otevírá nový oddíl se zaměřením na Interkros pro děti 6 až 10 let.

Tréninky každý čtvrtek od 16 do 17 hodin v sokolovně. více

4.11.2015 Výsledky dětských lig po 1.kole

O víkendu 17. a 18. října odstartoval nový ročník interkrosových dětských soutěží. V příloze naleznete výsledky po prvním odehraném kole. více

4.11.2015 Pozvánka na Valnou hromadu ČSI

Ve čtvrtek 5.11.2015 po skončení schůze Vedení soutěží dospělých (přibližně od 19:30) se uskuteční Valná hromada ČSI.  více

4.11.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových soutěží dospělých

Ve čtvrtek 5.11.2015 od 18:30 se uskuteční schůze vedení interkrosových soutěží dospělých.  více

5.10.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových dětských soutěží

Ve čtvrtek 8.10.2015 v 18:30 se uskuteční schúze vedeni dětských interkrosových soutěží.  více

2.7.2015 Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

 

29.3.2015 Finále Extraligy

Dnes 29.3.2015 se odehraje finále Extraligy interkrosu.  více

Stránkování

 

Právě se hraje

 

Anketa

Vítěz NBLL 2019
Celkem hlasů 11518
Který tým vyhraje základní část NBLL 2019?


 

Tabulky a výsledky

IEX b
1. PS Bandits20
2. Tea Party15
3. Ontario11
4. Warriors6
5. Vopice6
6. Spořilov2
IFR b
1. Ontario B0
2. Severka0
3. Papas&Niňos0
4. Ewoks0
5. Warriors B0
6. Brno0
7. Hodge-Podge0
8. PRAPLZ0
U9 b
1. TJ Malešice28
2. SKL J. Město22
3. Sokol Spořilov21
4. Slunečnice13
5. Sokol Libuš10
6. Sokol Zbraslav5
U11 b
1. Sokol Zbraslav35
2. Sokol Spořilov29
3. LCC Red28
3. SK LAX Jižní Město28
5. TJ Malešice21
6. Sokol Libuš17
7. Slunečnice A9
7. LCC White2
8. LK Říčany1
U13 b
1. Sokol Spořilov A32
2. Slunečnice A27
3. Sokol Zbraslav A25
4. LCJM18
5. Sokol Spořilov B10
6. Slunečnice B8
7. LK Říčany3
U15 b
1. Sokol Spořilov A29
1. Slunečnice26
3. Warriors19
4. Sokol Spořilov B15
5. SK Lacrosse JM9
6. Kněžice-Dubečno1