Lacrosse > Interkros

Interkros

 
4.11.2015 Pozvánka na Valnou hromadu ČSI

Ve čtvrtek 5.11.2015 po skončení schůze Vedení soutěží dospělých (přibližně od 19:30) se uskuteční Valná hromada ČSI.  více

4.11.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových soutěží dospělých

Ve čtvrtek 5.11.2015 od 18:30 se uskuteční schůze vedení interkrosových soutěží dospělých.  více

5.10.2015 Pozvánka na schůzi vedení interkrosových dětských soutěží

Ve čtvrtek 8.10.2015 v 18:30 se uskuteční schúze vedeni dětských interkrosových soutěží.  více

2.7.2015 Termíny interkrosových soutěží 2015/2016 - opraveno

 

29.3.2015 Finále Extraligy

Dnes 29.3.2015 se odehraje finále Extraligy interkrosu.  více

26.3.2015 Extraliga má před sebou playoff

V neděli 29.3. bude rozhodnuto o letošním vítězi interkrosové extraligy.  více

26.3.2015 Výsledky dětských lig po 6.kole

O víkendu 21. a 22.března proběhlo již 6.kolo dětských interkrosových lig. V přiloženém souboru naleznete výsledky jak tohoto kola tak celkové výsledky po všech již odehraných zápasech.  více

25.2.2015 Školení redaktorů webu

(pch) – V pátek 6. března se od 10.00 hod. uskuteční školení redaktorů webu. Školení proběhne v prostorách poskytovatele systému, společnosti Infonia, v Praze, Dělnická ulice, a bude zaměřeno na používání redakčního systému webových stránek lacrosse.cz. Zájemci o školení se mohou přihlásit na e-mailové adrese pchmelar at lacrosse.cz. více

Stránkování

 

Právě se hraje

 

Anketa

Vítěz NBLL 2019
Celkem hlasů 139
Který tým vyhraje základní část NBLL 2019?


 

Tabulky a výsledky

IEX b
1. PS Bandits12
2. Tea Party9
3. Vopice6
4. Ontario5
5. Warriors4
6. Spořilov0
IFR b
1. Ontario B0
2. Severka0
3. Papas&Niňos0
4. Ewoks0
5. Warriors B0
6. Brno0
7. Hodge-Podge0
8. PRAPLZ0
U9 b
1. TJ Malešice11
2. SKL J. Město9
3. Sokol Spořilov7
4. Slunečnice4
5. Sokol Libuš4
6. Sokol Zbraslav1
U11 b
1. SK LAX Jižní Město12
1. Sokol Zbraslav A12
1. Sokol Spořilov12
4. LCC Red11
5. Sokol Libuš7
6. TJ Malešice6
7. Slunečnice A2
7. LCC White2
U13 b
1. Sokol Spořilov A12
2. Sokol Zbraslav A9
2. Slunečnice A9
4. LCJM6
5. Sokol Spořilov B4
6. Slunečnice B2
U15 b
1. Sokol Spořilov A11
1. Slunečnice A11
3. Warriors7
4. Sokol Spořilov B6
5. SK Lacrosse JM5
6. Kněžice-Dubečno1