Česká lakrosová unie

11.11.2014 Pozice českého boxlakrosu v Evropě opět potvrzena

(dž) – O víkendu se ve francouzském Lille konal šestý ročník již tradičního turnaje Boxmania. Počtvrté v řadě se ho zúčastnil i zástupce českého lakrosu, tým LC Pardubice. více

8.11.2014 Ženský ligový titul opět získaly hráčky LCC Girlz - kopie

(pur) - Pět měsíců po posledním triumfu v Národníí lize ženského lakrosu (NLŽL) se radotínský tým LCC Girlz může radovat z titulu znovu. V sobotu 8. listopadu si zisk poháru zajistil po finálové výhře 13:7 nad Sokolem I. Smíchov Flamingo. Třetí příčku vybojovalo Jižní Město po vítězství 15:11 nad mladým celkem LCC Chicks. více

8.11.2014 Ženský ligový titul opět získaly hráčky LCC Girlz

3.11.2014 Juniorky dvakrát vítězně proti Němkám a vlastní web stránky! - kopie

článek je z http://lacrosseteam.cz/- Brzy ráno 1.listopadu jsme auty vyrazily do Mnichova na důležité přípravné zápasy proti německým juniorkám. Doposud jsme neměly šanci si zahrát s německým týmem, který by byl ve stejné věkové kategorii. Netušily jsme co od nich můžeme očekávat a o to více jsme se z obou zápasů radovaly, když jsme nad nimi zvítězily. více

2.11.2014 Vítězem ELL 2014 jsou Deutschland Adler

Obhájci titulu Wolves v napínavém finále nestačili na tým Deutschland Adler. Německý tým vyhrál o jediný gól a oplatil tak „vlkům“ porážku z loňského finále. Na třetím místě skončili Custodes po vítězství nad Pietro Filipi. více

31.10.2014 Evropský šampionát v roce 2016 bude v Maďarsku

(pch) – Evroská lakrosová federace při hlasování o pořadatelství mistrovství Evropy v roce 2016 dala přednost Maďarsku před Izraelem v poměru 16 ku 11 hlasům. více

24.10.2014 Trenérská školení ČŽL - kopie

Trenérská školení ČŽL se budou konat v tyto termíny: více

20.10.2014 Radotín na fieldlakrosovém trůnu

(pch) – Kdo z asi dvou stovek přítomných diváků čekal od finálového utkání 23. ročníku NFLL velkou podívanou, ten musel odcházet zklamán. K vidění byl opatrný lakros, kdy se oba týmy snažily spíše neudělat chybu, než aby agresivně útočily a využívaly všech taktických i fyzických možností, které jim velké hřiště nabízí. více

19.10.2014 Ve finále NLŽL se střetnou LCC Girlz a Sokol I. Smíchov

(pur) - Po skončení základní části NLŽL se hned v neděli odehrály semifinálové zápasy. V tom prvním si v radotínském derby poradily zkušené hráčky Girlz se svými mladšími kolegyněmi Chicks 16:4. Druhým finalistou se stal tým Sokol I. Smíchov Flamingo, když si po dramatickém druhém poločase poradil s Jižním Městem 9:6. více

19.10.2014 Ve finále NLŽL se střetnou LCC Girlz a Sokol I. Smíchov - kopie

14.10.2014 O nový pohár pro vítěze NFLL se po roce opět utká Jižní Město s Radotínem

(pch) – Atletický stadion Slavie Praha bude v neděli 19. října od 15.00 hod. svědkem opakování loňského superfinále fieldlakrosové soutěže. Letos je ovšem Radotín jednoznačným favoritem.  více

26.9.2014 LC Jižní Město v Gentu

V pátek ráno 12. září vyrazilo za deštivého počasí tvrdé jádro týmu Jižního Města do belgického Gentu na fieldlakrosový Turnaj mistrů evropských zemí hraný pod názvem Ken Galluccio Cup 2014. více

22.9.2014 Vedení soutěží dětí pro rok 2014/2015

Na 2.10.2014 od 18:30 je svolána schůze Vedení soutěží dětí pro ročník 2014-15.  více

16.9.2014 Ženy Radotína jsou druhé v Evropě! - kopie

(pur) - Víkendový turnaj Ken Galluccio Cup v belgickém Gentu, kterého se zúčastnily mistrovské celky z celé Evropy, vyhrál v ženské kategorii anglický celek Oxton Wirrall. Finálovým soupeřem mu byly české šampionky LCC Girlz, které po porážce 8:11 berou výtečnou druhou příčku. více

16.9.2014 Ženy Radotína jsou druhé v Evropě!