Lacrosse > Mužský lakros > Tomáš Procházka dovedl Custody k devátému vítězství v sezoně

Tomáš Procházka dovedl Custody k devátému vítězství v sezoně

3.11.2021

V pondělí večer se v radotínské aréně podruhé utkali Custodi s Wolves. Kdo čekal jednoznačný vývoj zápasu musel být v první polovině překvapen. Poločas končil jen s čtyřbrankovým rozdílem za stavu 12:8 pro Custody.

První čtvrtina skončila 6:7 v neprospěch Wolves, nicméně mladý radotínský tým dokázal jít třikrát do vedení. Naposledy to bylo v desáté minutě, kdy Lukáš Kučera zvyšoval na 5:4. Zbylé tři čtvrtiny vyhráli Custodi a to poměrem 5:2, 6:2 a 8:3.

Tomáš Procházka vstřelil 8 branek, což je zatím nejvíce v této sezoně. Z Wolves se dařilo talentovanému Lukáši Kučerovi, který se dokázal prosadit celkem pětkrát. Skvělý výkon předvedl i Jakuba Výmola, který vyhrál 21 faceoff z 26 podstoupených a měl úspěšnost 80 %.

Na našem Instagramu NBLL_CZ můžete shlédnout rozhovor s Jakubem Výmolou (CUS) a Vojtou Postupou (WOL).