JBL 2013

Výsledky a další informace o Juniorské boxlakrosové lize

1. kolo 7. 4. 2013 – Radotín
U10
LCC Radotín–LC Old Dogs Plzeň          2:9 (1:3, 0:4, 1:2)
LC Old Dogs Plzeň– LCC Radotín         5:1 (4:1, 1:0, 0:0)

U11
LCC Radotín–LC Old Dogs Plzeň          7:14 (2:3, 3:7, 2:4)
LC Pardubice–LCC Radotín                  5:6 (2:2, 2:1, 1:3)
LC Old Dogs Plzeň–LC Pardubice         6:7 (3:1, 2:2, 1:4)

U13
LCC Radotín–LC Old Dogs Plzeň          9:1 (4:0, 1:0, 4:1)

U15
SK Lacrosse Jižní Město– LC Old Dogs Plzeň   1:12 (0:6, 1:4, 0:2)
LC Old Dogs Plzeň–LCC Radotín          5:8 (1:5, 1:3, 3:0)
LCC Radotín–SK Lacrosse Jižní Město  5:3 (1:2, 3:0, 1:1)

U17
LCC Radotín–SK Lacrosse Jižní Město  4:8 (2:1, 1:4, 1:3)

2. kolo 12. 5. 2013 – Radotín
U10
LCC Radotín–LC Old Dogs Plzeň          1:4 (0:3, 1:0, 0:1)
LC Old Dogs Plzeň–LCC Radotín          5:3 (2:0, 3:1, 0:2)

U11
LC Old Dogs Plzeň–LC Pardubice         7:6 (3:1, 0:4, 4:1)
LC Pardubice–LCC Radotín                  2:7 (0:3, 0:3, 2:1)
LC Old Dogs Plzeň–LCC Radotín          10:3 (3:2, 2:1, 5:0)

U13
LC Old Dogs Plzeň–LCC Radotín          1:11 (1:1, 0:5, 0:5)

U15
LC Old Dogs Plzeň–SK Lacrosse Jižní Město    10:6 (2:3, 5:1, 3:2)
LCC Radotín–LC Old Dogs Plzeň          6:7 (3:2, 3:2, 0:3)
SK Lacrosse Jižní Město–LCC Radotín  3:10 (2:0, 0:7, 1:3)

U17
SK Lacrosse Jižní Město–LCC Radotín  4:5 (0:1, 2:0, 2:4)

3. kolo 26. 5. 2013 – Plzeň
U10
Old Dogs Plzeň–LCC Radotín U10        3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
LCC Radotín–Old Dogs Plzeň   3:2 (1:0, 0:2, 2:0)

U11
Old Dogs Plzeň–LCC Radotín   11:2 (2:1, 5:1, 4:0)
LC Pardubice–Old Dogs Plzeň  8:6 (2:2, 3:2, 3:2)
LCC Radotín–LC Pardubice       3:10 (0:5, 2:1, 1:4)

U13
LCC Radotín–LC Old Dogs Plzeň          zatím nehráno

U15
Old Dogs Plzeň–SK Lacrosse Jižní Město         16:4 (7:3, 6:0, 3:1)
LCC Radotín–Old Dogs Plzeň   6:11 (2:2, 3:5, 1:4)
SK Lacrosse Jižní Město–LCC Radotín  3:12 (2:4, 1:4, 0:4)

U17
SK Lacrosse Jižní Město–LCC Radotín  6:5 (1:4, 3:0, 2:1)

4. kolo 9. 6. 2013 – Radotín
U10
Old Dogs Plzeň–LCC Radotín   6:3 (2:1, 2:1, 2:1)
LCC Radotín–Old Dogs Plzeň   2:4 (0:2, 0:1, 2:1)

U11
LCC Radotín–Old Dogs Plzeň   6:9 (2:1, 0:5, 4:3)
LC Pardubice–LCC Radotín       5:7 (1:2, 3:2, 1:3)
Old Dogs Plzeň–LC Pardubice  3:10 (2:5, 1:3, 0:2)

U13
PAR+JM–LCC Radotín  1:15 (1:5, 0:5, 0:5)
Old Dogs Plzeň–LCC Radotín   2:7 (1:3, 0:1, 1:3)
Old Dogs Plzeň–PAR+JM         9:7 (2:3, 4:3, 3:1)

U15
SK L. Jižní Město–Old Dogs Plzeň        5:8 (1:1, 1:2, 3:5)
LCC Radotín–SK L. Jižní Město 8:4 (3:0, 3:3, 2:1)
Old Dogs Plzeň–LCC Radotín   6:4 (4:3, : , : ) odehr. 6.36 z II. per.; přerušeno pro déšť

U17
LCC Radotín–SK Lacrosse Jižní Město – odloženo pro déšť na 18. 6.

 

Statistiky po 4. kole:
Tabulka U10

Pořadí tým počet záp. V Vpp Ppp P skóre body
1Old Dogs Plzeň U1087  138:1721
2LCC Radotín U1081  717:383


Statistiky brankářů

Jméno tým odchytaný čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
FrčkaPLZ102:06:0048122,0080,00
SlavíkLCC102:27:0077344,8569,36
Doubek Mi.PLZ100:21:0053362,50


Kanadské bodování

Pořadí jméno tým body góly asist.
1Huleš JanPLZ1022 202
2Bergman AlbertLCC1011 110
3Zavadil JakubPLZ1011 65
4Pech MartinPLZ104 40
5–6Platil VojtěchLCC103 30
5–6Doubková MiluškaPLZ103 30
7Doubek MartinPLZ103 21
8Kolda JakubPLZ102 20
9Postupa VojtěchLCC102 11
10–12Bronček JáchymLCC101 10
10–12Nedvěd AdamLCC101 10
10–12Felix OndřejPLZ101 10
13–15Oulehla ŠimonPLZ101 01
13–15Veselý ŠtěpánLCC101 01
13–15Pittr MichalLCC101 01


Nejlepší střelci

Pořadí jméno tým góly
1Huleš JanPLZ1020
2Bergman AlbertLCC1011
3Zavadil JakubPLZ106
4Pech MartinPLZ104
5–6Platil VojtěchLCC103
5–6Doubková MiluškaPLZ103
7–8Doubek MartinPLZ102
7–8Kolda JakubPLZ102
9–12Bronček JáchymLCC101
9–12Postupa VojtěchLCC101
9–12Nedvěd AdamLCC101
9–12Felix OndřejPLZ101



Tabulka U11

Pořadí tým počet záp. V Vpp Ppp P skóre body
1Old Dogs Plzeň U1185  366:4915
2LC Pardubice U1184  453:4512
3LCC Radotín U1183  541:669


Statistiky brankářů

Jméno tým odchytaný čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
ŠturmaPAR110:30:00103376,92
PrausPAR110:30:00106662,50
FryčkaPLZ114:00:006848658,62
KorpaPAR113:00:0050376,1657,47
SlavíkLCC114:00:0065668,2549,61


Kanadské bodování

Pořadí jméno tým body góly asist.
1Novotný JanPAR1133 321
2Macko OndřejPLZ1132 293
3Chrastil FilipPLZ1123 149
4Srch PavelLCC1121 174
5Huleš JanPLZ1118 126
6Binder RobertPAR1118 117
7Polívka TomášPLZ1113 85
8Kučera ŠimonLCC118 62
9Lalák AntonínLCC117 61
10Haloda MartinLCC116 42
11Studený OndřejLCC115 50
12Ženka MatyášPAR115 23
13Praus MartinPAR114 31
14Krúpa AdamLCC113 30
15Jakimczuk TomPAR113 21
16Šturma ZdeněkPAR113 12
17Gherbetz TadeášLCC113 03
18–19Zavadil JakubPLZ112 20
18–19Korpa LubošPAR112 20
20–21Bergman AlbertLCC112 02
20–21Doubek MartinPLZ112 02
22Doubková MiluškaPLZ111 10
23–30Čihák MartinLCC111 01
23–30Slavík Josef (G)LCC111 01
23–30Pech MartinPLZ111 01
23–30Fryčka Michal (G)PLZ111 01
23–30Felix OndřejPLZ111 01
23–30Korpa Jakub (G)PAR111 01
23–30Oulehla ŠimonPAR111 01
23–30Kolda JakubPLZ111 01


Nejlepší střelci

Pořadí jméno tým góly
1Novotný JanPAR1132
2Macko OndřejPLZ1129
3Srch PavelLCC1117
4Chrastil FilipPLZ1114
5Huleš JanPLZ1112
6Binder RobertPAR1111
7Polívka TomášPLZ118
8–9Lalák AntonínLCC116
8–9Kučera ŠimonLCC116
10Studený OndřejLCC115
11Haloda MartinLCC114
12–13Praus MartinPAR113
12–13Krúpa AdamLCC113
14–17Zavadil JakubPLZ112
14–17Ženka MatyášPAR112
14–17Korpa LubošPAR112
14–17Jakimczuk TomPAR112
18–19Doubková MiluškaPLZ111
18–19Šturma ZdeněkPAR111



Tabulka U13

Pořadí tým počet záp. V Vpp Ppp P skóre body
1LCC Radotín U1344   42:512
2Old Dogs Plzeň U1341  313:343
3PAR+JM U132   28:240


Statistiky brankářů

Jméno tým odchytaný čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
BláhaLCC132:00:0049102,583,05
ŠturmaPLZ130:30:00127763,15
Král LukášPAR+JM1:00:0015115,557,69
FryčkaPLZ131:00:0018201047,36
KorpaPAR+JM0:30:0010151540,00


Kanadské bodování

Pořadí jméno tým body góly asist.
1Hájek TomášLCC1317 107
2Srch PavelLCC1310 100
3Kučera AdamLCC138 26
4Vošmik VojtěchLCC137 61
5Polák JanLCC136 51
6Kučera ŠimonLCC135 50
7–8Friedl ŠtěpánLCC135 32
7–8DemišPLZ135 32
9Macko OndřejPLZ134 40
10Halama OndřejPAR+JM3 30
11Huleš JanPLZ133 21
12Polívka TomášPLZ133 12
13–14Šíma OndřejPLZ132 20
13–14Petrák MatyášPAR+JM2 20
15Král FilipPLZ132 11
16Tilšer MatoušLCC132 02
17–18Mašek ViktorLCC131 10
17–18Novotný JanPAR+JM1 10
19–20Haloda MartinLCC131 01
19–20Chrastil FilipPLZ131 01


Nejlepší střelci

 

Pořadí jméno tým góly
1–2Hájek TomášLCC1310
1–2Srch PavelLCC1310
3Vošmik VojtěchLCC136
4–5Polák JanLCC135
4–5Kučera ŠimonLCC135
6Macko OndřejPLZ134
7–9Friedl ŠtěpánLCC133
7–9DemišPLZ133
7–9Halama OndřejPAR+JM3
10–13Kučera AdamLCC132
10–13Huleš JanPLZ132
10–13Šíma OndřejPLZ132
10–13Petrák MatyášPAR+JM2
14–17Mašek ViktorLCC131
14–17Král FilipPLZ131
14–17Polívka TomášPLZ131
14–17Novotný JanPAR+JM1
 

Anketa

ME ve fieldlakrosu
Celkem hlasů 40
Postoupí ČR do čtvrtfinále ME?