Lacrosse > Mužský lakros > Malešičtí si pochutnali na plzeňském…

Malešičtí si pochutnali na plzeňském…

10.4.2014

(ps) – Středeční chladný večer byl v Malešicích vyhrazen lakrosovému utkání domácí TJ proti Old Dogs Plzeň. Hosté, kteří dorazili v hojném počtu, jako by se nebyli schopni řádně rozehřát a po necelých třech minutách prohrávali o tři branky.

Hra byla sice opticky vyrovnaná, ale hráči ve žlutých dresech nemilosrdně trestali všechny nepřesnosti soupeře a překvapivě byli schopni střílet jeden gól za druhým. V půli byl jednoznačný stav 12:2 a nebylo už prakticky o co hrát.

Druhá část hry byla ve znamení zvýšené tvrdosti (bylo uděleno 22 trestů, z toho jeden pětiminutový) a šetření sil domácích hráčů, neboť je hned další den čeká duel v Pardubicích.

Střelecky se v domácím dresu čtyřikrát prosadil Ladislav Kopfstein, který letos dostává mnohem více prostoru pro útočení a jeho schopnost proměňovat gólové šance dělá velkou radost malešickým koučům.

TJ Malešice vs. Old Dogs Plzeň 15:3 (7:1, 5:1, 1:1, 2:0)