JBLL 2014/15

Juniorská boxlakrosová liga 2014/15

Konečné výsledky a statistiky 

Výsledky U10 
1.   LCC         OD PLZ  11:3 (3:1, 4:0, 4:2), sn 3:0
2.   LCC         OD PLZ  3:6 (3:2, 0:1, 0:3), sn 0:2
3.   OD PLZ    LCC       8:1 (3:1, 2:0, 3:0), sn 1:0
4.   OD PLZ    LCC       4:3 (1:1, 1:2, 2:0), sn 1:2
5.   LCC         OD PLZ  0:7 (0:2, 0:3, 0:2), sn 0:1
6.   OD PLZ    LCC       7:2 (2:1, 2:1, 3:0), sn 2:1
7.   LCC         OD PLZ  1:12 (0:5, 0:5, 1:2), sn 1:2
8.   OD PLZ    LCC       9:5 (0:2, 5:1, 4:2), sn 0:1
9.   OD PLZ    LCC       9:0 (2:0, 2:0, 5:0), sn 0:1
10. LCC         OD PLZ  0:6 (0:3, 0:0, 0:3), sn 1:0
11. LCC         OD PLZ  3:12 (1:5, 1:5, 1:2), sn 1:2 

Tabulka 

Poř. Tým Z V Vsn Psn P skóre body
1 Old Dogs Plzeň111065183:2926
2 LCC Radotín111561029:836

Brankáři

Pořadí Jméno tým odchyt. čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
1 SlavíkLCC104:30:00143596,5670,79
2 FelixPLZ102:00:0027194,7558,70
3 Šolc VojtěchLCC101:00:00272412,0052,94
  Havránek Fr.PLZ100:30:00600,00100,00
  DoubkováPLZ100:30:00411,0080,00
  FryčkaPLZ102:30:003991,8081,25

Body

Pořadí jméno tým body góly asist.
1 Mašek JanPLZ1034295
2 Pech MartinPLZ1029263
3 Hás JosefPLZ1019136
4 Doubková MiluškaPLZ101578
5 Studený JakubLCC1013121
6 Felix Ondřej (G)PLZ10541
7–8 Bronček JáchymLCC10440
7–8 Kučera LukášLCC10440
9 Havránek JanPLZ10330
10 Linhart JakubLCC10321
11 Tilšerová VeronikaLCC10220
12 Vodolán JosefLCC10211
13 Mikulka OndřejPLZ10202
14–18 Binder JanLCC10110
14–18 Niedermayer LukášLCC10110
14–18 Macko MarekPLZ10110
14–18 Goodrich JacksonLCC10110
14–18 Havlík MatoušLCC10110
19–20 Kolda AdamPLZ10101
19–20 Šolc Vojtěch (G)LCC10101

 

Výsledky U11 
1.   LCC        OD PLZ  2:4 (0:1, 1:2, 1:1), sn 0:1
2.   LCC        SKL JM   6:2 (1:0, 2:2, 3:0), sn 2:3
3.   LCC        OD PLZ  4:6 (1:2, 0:2, 3:2), sn 1:2
4.   SKL JM   OD PLZ  6:7 (1:4, 1:1, 4:2), sn 2:1
5.   OD PLZ   LCC         9:0 (4:0, 2:0, 3:0), sn 0:1
6.   SKL JM   LCC         2:1 (0:0, 1:1, 1:0), sn 1:0
7.   OD PLZ   SKL JM  
8.   LCC        OD PLZ  2:8 (2:4, 0:2, 0:2), sn. 0:1
9.   OD PLZ   SKL JM  
10.   LCC       SKL JM  
11.   SKL JM   OD PLZ  2:5 (1:3, 0:2, 1:0), sn 1:0
12.   LCC       OD PLZ  4:5 (1:1, 1:2, 2:2), sn 0:1
13.   SKL JM   LCC         3:5 (2:1, 0:3, 1:1), sn 1:0
14.   OD PLZ  LCC         14:0 (5:0, 5:0, 4:0), sn 1:2
15.   OD PLZ  SKL JM  
16.   SKL JM   LCC        
17.   LCC       OD PLZ  2:6 (0:1, 1:3, 1:2), sn 2:0
18.   LCC       SKL JM   3:7 (2:1, 1:4, 0:2), sn 2:1
19.   SKL JM   OD PLZ  3:6 (0:3, 2:0, 1:3), sn 2:1
20.   OD PLZ  LCC         8:4 (4:1, 3:2, 1:1), sn 0:1
21.   SKL JM   LCC         4:2 (2:0, 2:1, 0:1), sn 1:0
22.   OD PLZ  SKL JM   7:8 (4:2, 2:3, 1:3), sn 1:2
23.   SKL JM   LCC         5:1 (2:0, 3:1, 0:0), sn 2:0
24.   OD PLZ  SKL JM   9:6 (5:1, 3:2, 1:3), sn 1:0
25.   OD PLZ  LCC         5:4 (0:0, 3:1, 2:3), sn 0:3
26.   LCC        SKL JM   0:8 (0:4, 0:2, 0:2), sn 0:3
27.   SKL JM   OD PLZ  9:7 (3:3, 3:2, 3:2), sn 3:2
28.   LCC        OD PLZ  8:2 (2:1, 3:0, 3:1), sn 2:1
29.   OD PLZ  SKL JM   4:9 (3:2, 1:3, 0:4), sn 1:2
30.   SKL JM   LCC         9:2 (3:0, 1:2, 5:0), sn 1:0
31.   OD PLZ  LCC              8:4 (4:1, 1:3, 3:0), sn 1:3 

Tabulka

Poř. Tým Z V Vsn Psn P skóre body
1 Old Dogs Plzeň18145134120:7733
2 SK L. Jižní Město159132683:6531
3 LCC Radotín1938111654:11514

Brankáři

Pořadí jméno tým odchyt. čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
1 ZadražilJM116:30:00156584,4672,90
2 SlavíkLCC119:30:002791156,0570,81
3 FelixPLZ114:30:00117515,6769,64
  ČelikovskýJM111:00:002273,5075,86
  FryčkaPLZ114:00:0051202,5071,83
  Havránek Fr.PLZ110:30:001366,0068,42

 Body

Pořadí jméno tým body góly asist.
1 Huleš JanPLZ1151447
2 Mašek JanPLZ1135296
3 Pech MartinPLZ11302010
4 Fišer JanJM1124222
5 Bergman AlbertLCC1119136
6 Mikulka MatyášJM1115123
7 Bambušek MichalJM1114113
8 Doubková MiluškaPLZ111293
9 Hás JosefPLZ111192
10 Petrák TobiášJM111174
11 Platil VojtěchLCC11990
12–13 Studený JakubLCC11972
12–13 Plechšmíd JakubJM11972
14 Čelikovský FrantišekJM11853
15 Dobiáš JanJM11770
16 Nedvěd AdamLCC11651
17 Felix Ondřej (G)PLZ11550
18 Odcházel AdamJM11523
19–20 Šolc VojtěchLCC11440
19–20 Havlík MatoušLCC11440
21 Kolda jakubPLZ11422
22–23 Havel TomášJM11330
22–23 Mokrý MatyášJM11330
24 Kučera LukášLCC11321
25–27 Strieblik OndřejLCC11220
25–27 Kudláček TomášJM11220
25–27 Goodrich JustinLCC11220
28–29 Postupa VojtěchLCC11211
28–29 Raška OndřejJM11211
30–35 Kadlec VilémLCC11110
30–35 Linhart JakubLCC11110
30–35 Havránek JanPLZ11110
30–35 Čech MatějLCC11110
30–35 Čížek ŠimonJM11110
30–35 Pelíšek FilipLCC11110
36–39 Slavík Josef (G)LCC11101
36–39 Tilšerová VeronikaLCC11101
36–39 Macko MarekPLZ11101
36–39 Havránek FrantišekPLZ11101

 

Výsledky U13
1. LCC         OD PLZ  13:5 (3:2, 7:1, 3:2), sn 3:2
2. OD PLZ  SKL JM   15:2 (6:0, 7:1, 2:1), sn 0:3
3. SKL JM   LCC         0:28 (0:5, 0:11, 0:12), sn 0:1
4. LCC         OD PLZ  3:6 (0:2, 2:2, 1:2), sn 2:1
5. OD PLZ  SKL JM   14:3 (7:1, 3:1, 4:1), sn 3:2
6. SKL JM   LCC         2:11 (1:3, 1:4, 0:4), sn 3:2
7. OD PLZ  LCC         5:8 (3:2, 0:2, 2:4), sn 1:2
8. OD PLZ  SKL JM
9. SKL JM   LCC         1:6 (0:1, 1:5), bez sn
10. LCC         SKL JM  
11. SKL JM    OD PLZ  7:13 (3:4, 3:3, 1:6), sn 2:1
12. OD PLZ   LCC         8:5 (2:2, 4:0, 2:3), sn 0:3
13. SKL JM    LCC         0:12 (0:4, 0:4, 0:4), sn 0:1
14. OD PLZ   LCC         5:14 (2:5, 1:4, 2:5), sn 1:0
15. SKL JM    OD PLZ  5:10 (3:4, 2:3, 0:3), sn 1:0
16. OD PLZ   LCC         5:4 (1:1, 2:1, 2:2), sn 0:1
17. OD PLZ   SKL JM  
18. SKL JM    LCC        
19. LCC           SKL JM              7:5 (1:1, 3:2, 3:2), sn 2:3
20. LCC           OD PLZ             8:6 (2:4, 3:1, 3:1), sn 2:1
21. SKL JM     OD PLZ             5:7 (3:2, 2:2, 0:3), sn 0:1
22. SKL JM     LCC                   3:5 (2:2, 1:2, 0:1), sn 1:2
23. OD PLZ     SKL JM              12:0 (5:0, 3:0, 4:0), sn 1:0
24. OD PLZ     LCC                   2:4 (0:1, 1:1, 1:2), sn 1:2
25. OD PLZ     LCC                   8:1 (4:0, 0:0, 4:1), sn 0:1
26. OD PLZ     SKL JM              11:3 (2:2, 6:0, 3:1), sn 2:0
27. SKL JM     LCC                   1:11 (1:4, 0:4, 0:3), sn 1:2
28. LCC           OD PLZ             3:8 (0:3, 0:5, 3:0), sn 1:0
29. SKL JM     OD PLZ             1:18 (1:5, 0:6, 0:7), sn 1:0
30. LCC           SKL JM              11:3 (3:0, 3:3, 5:0), sn 1:0
31. LCC           OD PLZ             7:8 (3:1, 1:1, 3:6), sn 3:4
32. SKL JM     OD PLZ             0:14 (0:4, 0:5, 0:5), sn 1:2
33. LCC           SKL JM              8:1 (1:0, 4:1, 3:0), sn 2:1 

Tabulka 

Poř. Tým Z V Vsn Psn P skóre body
1 LCC Radotín20141546169:8243
2 Old Dogs Plzeň20157135180:9637
3 SK L. Jižní Město1806111842:2136

Brankáři 

Pořadí jméno tým odchyt. čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
1 BláhaLCC139:00:00251764,2276,76
2 Hás DavidPLZ135:00:0092464,6066,67
3 ZadražilJM138:15:0029417010,3063,36
4 FryčkaPLZ134:30:0091606,6760,26
  SlavíkLCC131:15:003562,4085,37
  Hás JosefPLZ130:30:001644,0080,00
  ČelikovskýJM130:30:00171111,0060,71
  Mikulka Maty.JM130:30:00141818,0043,75

Body 

Pořadí jméno tým body góly asist.
1 Macko OndřejPLZ1358526
2 Chrastil FilipPLZ13533617
3 Srch PavelLCC13493811
4 Kučera ŠimonLCC13472324
5 Huleš JanPLZ13463412
6 Vlček VítekPLZ1338308
7 Friedl ŠtěpánLCC1335323
8 Kučera AdamLCC13321814
9 Novotný JanJM1320200
10 Vošmik VojtěchLCC1320182
11 Studený OndřejLCC1320164
12 Tilšer MatoušLCC1316313
13 Zavadil JakubPLZ131495
14 Jakymczuk TomJM1313121
15 Polívka TomášPLZ131367
16 Mašek JanPLZ13945
17 Kolda jakubPLZ13826
18 Haloda MartinLCC13743
19 Kvasnička LukášLCC13642
20 Gherbetz TadeášLCC13624
21 Doubek MartinPLZ13532
22 Felix OndřejPLZ13514
23 Zlámaný ŠimonJM13413
24–25 Lalák AntonínLCC13321
24–25 Doubková MiluškaPLZ13321
26 Bláha Viktor (G)LCC13303
27 Mikulka MatyášJM13220
28–30 Krúpa AdamLCC13211
28–30 Petrák TobiášJM13211
28–30 Bergman AlbertLCC13211
31–32 Fryčka MichalPLZ13202
31–32 Haertel JackobJM13202
33–38 Bambušek MichalJM13110
33–38 Čelikovský FrantišekJM13110
33–38 Fišer JanJM13110
33–38 Douša MartinLCC13110
33–38 Herich NikolaPLZ13110
33–38 Plechšmíd JakubJM13110

Výsledky U15
1. LCC – OD PLZ       14:9 (5:2, 6:4, 3:3), sn 5:4
2. LCC – OD PLZ       10:8 (4:2, 3:1, 3:5), sn 2:3
3. OD PLZ – LCC       4:16 (0:8, 0:5, 4:3), sn. 1:2
4. LCC – OD PLZ       8:9 (3:2, 4:3, 1:4), sn 0:2
5. LCC – OD PLZ       17:7 (7:1, 5:3, 5:3) sn ???
6. OD PLZ – LCC       8:10 (4:3, 2:3, 2:4), sn 1:2
7. LCC – OD PLZ       10:2
8. OD PLZ – LCC       2:7 (1:2, 1:3, 0:2), sn 1:0
9. OD PLZ – LCC       4:3 (1:1, 1:1, 2:1), sn 2:3
10. LCC – OD PLZ     6:3 (3:2, 1:0, 2:1), sn 3:1
11. LCC – OD PLZ     8:4 (3:2, 4:2, 1:0), sn 2:1

Tabulka 

Poř. Tým Z V Vsn Psn P skóre body
1 LCC Radotín119632109:6021
2 Old Dogs Plzeň11236960:1097

Brankáři 

Pořadí jméno tým odchyt. čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
1 BláhaLCC156:36:00163605,4573,09
2 Hás DavidPLZ153:36:00122518,5070,52
3 FryčkaPLZ153:00:00825811,6058,57

Body 

Pořadí jméno tým body góly asist.
1 Jasek TomášLCC1532239
2 Polák JanLCC1524186
3 Hříbal FilipPLZ1522184
4 Demiš OndřejPLZ1518144
5 Knotek TomášLCC1516142
6 Hájek TomášLCC1516133
7 Vlček VítekPLZ151174
8 Huleš JanPLZ151082
9–10 Kučera AdamLCC151064
9–10 Kučera ŠimonLCC151064
11 Friedl ŠtěpánLCC15963
12 Hegenbart KarelLCC15945
13 Lukáš JakubLCC15871
14 Chrastil FilipPLZ15734
15–16 Weykamp AlexLCC15532
15–16 Srch PavelLCC15532
17 Doubek MilanPLZ15514
18 Macko OndřejPLZ15440
19 BretschneiderPLZ15330
20–21 Tilšer MatoušLCC15321
20–21 Vošmik VojtěchLCC15321
22–23 Kodl MatějPLZ15211
22–23 Knotek DanielLCC15211
24 Hás David (G)PLZ15110
25–29 Danělko TomášLCC15101
25–29 Doubek MartinPLZ15101
25–29 Zavadil JakubPLZ15101
25–29 Polívka TomášPLZ15101
25–29 Šmíd AntonínLCC15101

 

Výsledky U17
1. LCC – SKL JM        10:0 (kontumace), sn 1:0
2. SKL JM – OD PLZ  16:9 (5:6, 7:0, 4:3), sn 2:3
3. LCC – OD PLZ       9:4 (3:3, 4:1, 2:0), sn 2:1
4. OD PLZ – SKL JM  9:8 (3:5, 3:3, 3:0), sn 4:3
5. LCC – OD PLZ
6. LCC – SKL JM        6:1 (1:0, 0:0, 5:1), sn 0:2
7. OD PLZ – LCC
8. SKL JM – OD PLZ
15. SKL JM – LCC     
9. LCC – SKL JM        7:4 (2:1, 3:1, 2:2), sn 1:2
10. SKL JM – OD PLZ         19:2 (6:0, 4:1, 9:1), sn 2:0
11. OD PLZ – LCC     5:15 (2:4, 1:4, 2:7), sn 0:2
12. SKL JM – OD PLZ         9:2 (4:1, 3:0, 2:1), sn 1:0
13. LCC – OD PLZ     11:3 (1:2, 6:0, 4:1), sn 0:1
14. LCC – SKL JM      6:3 (3:2, 2:1, 1:0), sn 1:0
16. OD PLZ – LCC     10:10 (5:4, 3:5, 2:1), sn 1:2
17. OD PLZ – SKL JM        
18. SKL JM – LCC     
19. SKL JM – OD PLZ10:8 (2:3, 4:2, 4:3), sn 2:1
20. LCC – OD PLZ     16:4 (4:2, 9:2, 3:0), sn 3:2
21. LCC SKL JM      6:6 (0:4, 4:1, 2:1), sn 1:2
22. SKL JM – LCC      0:10 (kontumace), sn 0:1
23. OD PLZ SKL JM         10:0 (kontumace), sn 1:0
24. OD PLZ – LCC     5:10 (1:4, 1:4, 3:2), sn 4:3
25. LCC – SKL JM
26. SKL JM – OD PLZ
27. LCC – OD PLZ
28. SKL JM – LCC      6:9 (3:3, 2:2, 1:4), sn 2:3
29. OD PLZ SKL JM         0:10 (kontumace), sn 0:1
30. OD PLZ – LCC     0:10 (kontumace), sn 0:1
31. OD PLZ SKL JM         7:4 (1:2, 4:2, 2:0), sn 1:2
32. SKL JM – LCC      3:7 (0:3, 2:3, 1:1), sn 1:2
33. OD PLZ – LCC     5:8 (2:4, 3:2, 0:2), sn 0:1

Tabulka 

Poř. Tým Z V R Vsn Psn P skóre body
1 LCC Radotín161421150150:5941
2 SK L. Jižní Město1651971199:10820
3 Old Dogs Plzeň16315111283:16512

 Brankáři

Pořadí jméno tým odchyt. čas počet zásahů obdrž. góly prům. g/záp. úspěšnost [%]
1 HladkýLCC175:30:00142304,0982,56
2 BláhaLCC173:36:00111296,0479,29
3 ČekalJM175:30:00133466,2774,30
4 Hás DavidPl176:06:001998610,5769,82
5 ZelinkaJM172:15:0052237,6769,33
6 JedličkaJM170:45:001599,0062,50
7 VlčekPl173:00:00765914,7556,30

Body

Pořadí jméno tým body góly asist.
1 Jasek DavidLCC17443014
2 Hříbal FilipPl1739354
3 Lavaalle BenJM1735278
4 Malinovský MartinLCC1733267
5 Havelka JosefJM1725196
6–7 Jasek TomášLCC17231310
6–7 Demiš OndřejPl17231310
8 Kytka MarekJM1719136
9 Novák KryštofJM1718162
10 Němec TadeášLCC171587
11 Felix MarekPl171578
12 Weykamp AlexLCC1714104
13 Polák JanLCC171495
14 Knotek TomášLCC171275
15 Vejmělka DanJM171183
16 Kučera AdamLCC17972
17 Pliml LukášLCC17725
18 Fresl StanislavLCC17624
19 Hájek TomášLCC17615
20 Macko OndřejPl17550
21 Brousek ŠimonLCC17532
22 Novotný JanJM17440
23–24 Vlček VítekPl17431
23–24 Havel RadekPl17431
25 Kodl MatějPl17422
26–27 Musil JanJM17321
26–27 Šíma OndřejPl17321
28 Halama OndřejJM17303
29–30 Knotek DanielLCC17220
29–30 Doubek MilanPl17220
31 Chrastil FilipPl17202
32 Mojžíš DanielPl17110
33–35 Hegenbart KarelLCC17101
33–35 Čekal Tomáš (G)JM17101
33–35 Grézl MatyášJM17101

 

 

Anketa

Final Four v NBLL
Celkem hlasů 74
Líbilo by se vám, kdyby se v NBLL hrál finálový víkendový turnaj nejlepších 4 týmů, tzv. Final Four?