Den patnáctý

25.9.2015

Usínáme v mizerné náladě.

Senioři podlehli Izraeli 13:12 a nepostoupili do semifinále.

Bohužel se vůbec nepovedl vstup do utkání, kdy soupeř dával jednu branku za druhou, a napoak my jsme se nedokázali prosadit. Kouzlo soupeřova brankaře prolomil až Jirka Košťál. Ve dvacáté první minutě byl stav dokonce 7:1. Poté se ke své hře dostali i Češi a začali postupně náskok soupeře snižovat. S každým gólem se nálada zlepšovala, a když ve čtyřicáté minutě vyrovnal na 10:10 Jakub Říha, doufali jsme v obrat. Nicméně soupeř se nepoložil a byl schopen trestat jakoukoli další chybu. Opět odskočil o dvě branky a naši museli dotahovat. Tři minuty před koncem jsme snížili na rozdíl jedné branky, ale vyrovnat se již bohužel nepodařilo.

Branky:

Košťál 4, Pešek 2, Poupě, Mrlík, Výmola, Skokan, Říha, Došlý

Soupeř si tedy zahraje v semifinále a my musíme bojovat s Iry v dalším důležitém utkání.

Poprvé za dobu pobytu v Kanadě se zítra rozdělí cesty juniorů a seniorů, protože junioři odjíždějí ráno do Rochesteru na utkání s mladými Kanaďany.