Únorové kolo WILL - žákovská liga
5.3.2017
(amalka, u13) - Hned od samého začátku panovala ve Sportovní hale Radotín dobrá nálada. Byl vidět veliký pokrok a zlepšení všech družstev. U10 hrály jako první.
Tým LCC Piranas nastoupil v hojném počtu, hráčky měly na sobě šedo-modré dresy. Hráčky SIS Dračice byly sladěny v růžových dresech. Oba dva týmy měly výborné brankářky a vytrvalé hráčky. Zápas skončil výhrou Dračic.
Poté hrála družstva z kategorie U13. Opět v růžových dresech nastoupil tým SIS Foxes s menší pomocí hráček z Jižního Města. A na opačné straně mělo střídačku družstvo v modrošedých dresech LCC Piranas. Zápas byl velmi napínavý a skóre se velmi rychle měnilo, nakonec vyhrálo družstvo Foxes.
A na konec hrály hráčky U15. Na první zápas nastoupily v plném počtu družstva Jížní Město a SIS Foxes. Tento zápas vyhrály SIS Foxes.
Po celou dobu zápasů byly hráčky podporovány plnou tribunou fanoušků.
Výsledky všech zápasů najdete na našich webových stránkách v sekci Soutěže a výsledky.
Ženský lakros
- 28.10.2025 Češky vyhrály v Anglii všechny zápasy! Chtějí dál pracovat na detailech
- 24.10.2025 Češky sehrají prestižní přípravné zápasy v Anglii
- 23.10.2025 Základní část sixes ligy žen skončila. Final Four přijde v listopadu
- 20.10.2025 Vyrovnané bitvy u juniorek, Malešice slaví ve druhé lize premiérovou výhru
- 18.10.2025 Musíme dál tvrdě pracovat, šanci dostat se do Los Angeles máme, říká tisíc dní před startem OH trenér Ondráček
- 5.3.2017 Únorové kolo WILL - žákovská liga
- Soutěže
- Ženský lakros
- Týmy/Registrace
- Reprezentace
- Rozhodčí
- Fotogalerie
- Výkonný výbor a komise
- Dokumenty
- Kontakty


