Soustředění českého výběru na jarní sezónu 2013
4.3.2013
Všechny hráčky ČŽL jsou srdečně zvány na soustředění v sobotu 23.3. od 13:00 do 16:00 hod. na hřišti Meteor v Praze 4 - Braník.
Soustředění je otevřeno všem, kteří mají zájem hrát mezinárodní zápasy v českém výběrovém týmu na jaře 2013. Konkrétně se jedná o turnaj ve Frankfurtu, 13.-14. dubna, kterého se kromě českého týmu bude účastnit také Velká Británie, Německo a Rakousko. Další společnou akcí budou přípravné zápasy na červnovém Prague Cupu.
Tréninky se budou konat každých 14 dní, ve čtvrtek od 20:00 v Braníku.
Hráčky, které mají zájem na jaře 2013 v českém výběru hrát a jsou si naprosto jistí svou účastí na většině trénincích a především na 2 turnajích, ať se prosím ozvou trenérce Anně Dočkalové na andula@lacrosse.cz.
Ženský lakros
- 7.7.2025 Překonala rakovinu. Teď sní Eliška Hanzlová o mistrovství světa
- 30.6.2025 Mistrovsví světa v Japonsku má kompletní složení. Šampionát PALA ovládly hráčky USA
- 26.6.2025 Na ženském MS v Japonsku se zaplní posledních pět míst. Na turnaji na Floridě bude i česká zástupkyně
- 18.6.2025 Prague Cup je za rohem: Mrázovka se chystá na velký lakrosový víkend
- 17.6.2025 Druhou ligu ovládly LCC Chicks, v juniorkách slaví Jižní Město
- 4.3.2013 Soustředění českého výběru na jarní sezónu 2013
- Soutěže
- Ženský lakros
- Týmy/Registrace
- Reprezentace
- Rozhodčí
- Fotogalerie
- Výkonný výbor a komise
- Dokumenty
- Kontakty