Radotín přezimuje na čele tabulky, Slavia o víkendu nehrála - kopie - kopie
20.10.2008
Hráčky LCC Radotín potvrdily letošní formu a v posledním podzimním víkendu opět dvakrát zvítězily. Nejdříve si poradily s Jižním Městem 12:4 a v neděli vyhrál Radotín také nad Infernem, poměrem 10:8 a přezimuje v čele tabulky. Liga pokračuje v polovině dubna příštího roku. Slavia si své víkendové zápasy odložila.
- LC Inferno - LK Slavia Flamingo - odloženo
- LCC Radotín - SK Lacrosse Jižní Město 12:4 (7:1, 5:3)
Tradiční souboj Radotína s Jižním Městem byl tentokrát poněkud jednoznačnější než obvykle. Radotínu chyběla kapitánka Merrellová, Jižní Město vsadilo na stále se zlepšující mladé hráčky.
LCC si poměrně rychle vybudovalo náskok a v poločase vedlo už 7:1. Jižňák se sice dokázal dostat do útoku, ale pozorná obrana Radotína nepustila soupeře do vážnějších šancí a naopak z protiútoku obhájce titulu dokázal několikrát udeřit. Nejvíce se prosazovala Baráková s Blahovcovou a Radotín nakonec vyhrál poměrně jasně 12:4.
- LK Slavia Flamingo - SK Lacrosse Jižní Město - odloženo
- LC Inferno - LCC Radotín 8:10 (4:7, 4:3)
Před dvěma týdny vyhrál Radotín nad Infernem 18:12.
Ženský lakros
- 10.7.2025 České stopy v Evropě. Francouzština pomohla k angažmá, z Portugalska vezou nové známosti
- 7.7.2025 Překonala rakovinu. Teď sní Eliška Hanzlová o mistrovství světa
- 30.6.2025 Mistrovsví světa v Japonsku má kompletní složení. Šampionát PALA ovládly hráčky USA
- 26.6.2025 Na ženském MS v Japonsku se zaplní posledních pět míst. Na turnaji na Floridě bude i česká zástupkyně
- 18.6.2025 Prague Cup je za rohem: Mrázovka se chystá na velký lakrosový víkend
- 20.10.2008 Radotín přezimuje na čele tabulky, Slavia o víkendu nehrála - kopie - kopie
- Soutěže
- Ženský lakros
- Týmy/Registrace
- Reprezentace
- Rozhodčí
- Fotogalerie
- Výkonný výbor a komise
- Dokumenty
- Kontakty