První postřehy s US Lacrosse Convention
10.3.2013
Trenérka Anna Dočkalová by se ráda podělila o první zkušenosti z lakrosové konference US Lacrosse Convention, které se zúčasnila za podpory Českého Ženského Lakrosu v lednu 2013.
V sobotu 23.3. od 9:30 do 11:30 hodin si zájemci mohou od Anduly poslechnout slova trenérské legendy amerického fotbalu Dicka Vermeila, který měl přednášku s největší účastí a určitě i velikým inspirativním přínosem. V další části tohoto trenérského setkání se dozvíte něco víc o tom, jak zapojit do lakrosu trénink naboso.
Trenérské mini školení se koná na hřišti Meteor v Praze 4 - Braník. Sraz bude před šatnami u hřiště. Poplatek za toto školení je 200 Kč. Přihlašujte se prosím emailem na andula@lacrosse.cz.
Sobotní den trenérským setkáním ale rozhodně nekončí! Od 13:00 hodin začíná trénink ženského lakrosu pro všechny hráčky, které si chtějí v českém výběru zahrát mezinárodní zápasy na jaře 2013. Večer se pak lakrosáci ze všech klubů potkají na Lakrosovém bále, který se koná od 19:00 hodin v TJ Sokol Smíchov.
Ženský lakros
- 5.5.2025 Statečný boj Šelem. Dvakrát vyhrály a užívaly si podpory fanoušků
- 30.4.2025 Jiří Tilšer o prvním ženském českém týmu na SheBoxu: Ještě před rokem bych tomu nevěřil, je to velký skok
- 28.4.2025 Startuje zkrácená ženská fieldlakrosová liga, vítěz se může těšit na domácí KGC
- 16.4.2025 Do Prahy dorazí mistryně světa Ally Mastroianni
- 14.4.2025 V sobotu na Mrázovce se činily netradiční brankářky
- 10.3.2013 První postřehy s US Lacrosse Convention
- Soutěže
- Ženský lakros
- Týmy/Registrace
- Reprezentace
- Rozhodčí
- Fotogalerie
- Výkonný výbor a komise
- Ke stažení
- Kontakty