MS U19: Češkám pomohly i kvalitní nápoje od Sponseru
20.8.2015
České juniorky ještě stále s úsměvem vzpomínají na mistrovství světa ve Skotsku, kde obsadily desáté místo. Ke kvalitním výkonům jim při náročném a nabitém programu pomohly také sponzoři.
Švýcarský výrobce kvalitních potravinových doplňků Sponser Sport Food dodal Češkám lahve na pití i držáky na ně, ale především iontové nápoje, které si pochvalovaly i samotné hráčky.
"Při náročných dnech v Edinburghu, kdy jsme byly opravdu unavené po fyzické i psychické stránce, nám velice pomohly iontové nápoje od firmy Sponser. Náš fyzioterapuet pomocí nich řešil každou svalovou únavu i křeč a musím říct, že skutečně účinně a rychle pomohly," řekla Adéla Procházková, která byla s devatenácti kanadskými body v elitní desítce bodování celého šampionátu.
Foto: Anna Hlaváčková
Ženský lakros
- 8.12.2025 Liga juniorek přinesla skvělou podívanou i na parketách
- 2.12.2025 Šelmy vybojovaly na turnaji v Lille třetí místo
- 28.11.2025 Sophie Stuck: V týmu v USA se navzájem podporujeme, což bychom mohli dělat více i v Česku
- 25.11.2025 Juniorky bojovaly v hale, hráčky do deseti let mají více zápasů
- 19.11.2025 Kolem reprezentantek je rušno. Společným cílem jsou tři velké turnaje v příštím roce
- 20.8.2015 MS U19: Češkám pomohly i kvalitní nápoje od Sponseru
- Soutěže
- Ženský lakros
- Týmy/Registrace
- Reprezentace
- Rozhodčí
- Fotogalerie
- Výkonný výbor a komise
- Dokumenty
- Kontakty



