Lacrosse > Mužský lakros > Registrace > Chci na soupisku soutěže připsat hráče

Chci na soupisku soutěže připsat hráče

Chci doplnit na soupisku soutěže nového hráče, který není dosud registrován v ČSML

1. Hráč se musí nejdříve zaregistrovat do ČSML - vyplní on-line registrační formulář a do poznámky uvede, do jaké soutěže a do jakého družstva chce být dopsán na soupisku (včetně čísla dresu; ve formátu např. NBLL:19).
2. Registrační komise hráče do 7 dnů zaregistruje do ČSML (vloží záznam do databáze ČLU a současně přidá hráče na soupisku daného družstva pro danou soutěž). V případě zamítnutí vám Registrační komise zašle e-mail s uvedením důvodu. To, zda Registrační komise hráče již zapsala na soupisku, zjistíte nahlédnutím do soupisky soutěže (stažení libovolného zápisu pro budoucí utkání /většinou v sekci Pro manažery dané soutěže/).

 

Chci doplnit na soupisku soutěže volného hráče (tj. registrovaný člen vašeho nebo cizího klubu, který není zapsán na žádné soupisce družstva v dané soutěži)

1. Vedoucí družstva/klubu informuje e-mailem Registrační komisi ČSML (csml.registrace (zav) lacrosse.cz) o tom, že chce dopsat volného hráče na soupisku. V e-mailu uvede jméno a příjmení hráče, registrační číslo, soutěž a případně i číslo dresu. Dopisování volných hráčů není omezené přestupním obdobím, může však být omezené propozicemi soutěže (např. uzavření soupisky na play-off). S dopsáním volného hráče na soupisku jiného družstva musí souhlasit jeho MK.
2. Registrační komise do 7 dnů u hráče upraví záznam v databázi ČLU (účast v soutěžích). V případě zamítnutí vám Registrační komise zašle e-mail s uvedením důvodu. To, zda Registrační komise hráče již zapsala na soupisku, zjistíte nahlédnutím do soupisky soutěže (stažení libovolného zápisu pro budoucí utkání /většinou v sekci Pro manažery dané soutěže/).

Za svou zdravotní způsobilost (kladnou zdravotní prohlídku) odpovídají hráči, v případě hráčů mladších 18 let pak jejich mateřské kluby.

Právě se hraje

 

Anketa

Časový limit
Celkem hlasů 136
Byli byste pro zavedení útočného času v NFLL?