Lacrosse > Mužský lakros > Wolves sbírali o víkendu další body v NFLL

Wolves sbírali o víkendu další body v NFLL

19.9.2017

O víkendu nastoupili LCC Wolves v Červených Pečkách k dalším dvěma zápasům letošní NFLL. Soupeřem jim byli brněnští RAVENS a v neděli pak domácí KNIGHTS.

V sobotním zápase proti RAVENS se Wolves rozehrávali jen velmi pomalu, hráli bez pohybu a s velkým množstvím nevynucených chyb. Jen díky střelecké nemohoucnosti brněnských hráčů bylo skóre po první čtvrtině 3:0 pro Wolves. Ti se však pomalu rozehrávali, zlepšili pohyb i přesnost přihrávek a ve třetí a čtvrté čtvrtině pomalu navyšovali náskok na konečných 20:1. V závěru utkání se pak na hřišti trochu zbytečně jiskřilo a za vzájemnou potyčky byli vyloučení Ševcovic s Kološem. Za zmínku ještě stojí dobré výkony mladíků z Wolves Tomáše Knotka a Pavla Srcha, kteří shodně nasbírali 5 bodů v kanadském bodování.

Nedělní utkání proti domácím KNIGHTS bylo rozhodnuto velmi brzy – po dvou periodách byl na ukazateli skóre stav 12:1, když se za domácí prosadil jediný hráč, střelou z dálky překonal Slavíka v brance Wolves Jan Rychlík. Wolves se proti sobotnímu zápasu zlepšili a jejich hra má stoupající úroveň. Nejlepšími střelci v nedělním zápase byli Tomáš Knotek se sedmi góly a Matěj Barák s pěti zásahy do černého.

Příští víkend, 30. 9. a 1. 10., nastoupí LCC Wolves v Brně proti RAVENS a VIENNA MONARCHS v oslabené sestavě. Část týmu bude reprezentovat LCC Radotín na prestižním turnaji LASNAI v USA.