Lacrosse > Interkros > Soutěže > Dětské soutěže > Výsledky dětských lig 2013/2014

126kB

V neděli 18.května se rozhodovalo o vítězích v dětských kategoriích letošního ročníku interkrosových lig. Dopoledne nejprve svojí ligu končili děti do jedenácti let, kde je celkem 7 týmů, přičemž je liga rozdělena na horní a dolní skupinu, tři a čtyři týmy, které mezi sebou hrají zápasy každý s každým. na poslední šesté příčce se umístili hned dva týmy, Sokol Zbraslav a LCJM "B". Pátou příčku obsadil tým Slunečnice "B" před čtvrtým Sokolem Spořilov "B". Bronz vybojoval tým Sokol Spořilov "A", stříbrnou příčku LCJM "A" a na celkovém prvním místš skončil tým Slunečnice "A".

Odpoledne se hrály zápasy kategorie děti do 13ti let. Zde se hraje systémem každý s každým a vítěz se určuje dle bodů za vítězná utkání. Pátou příčku obsadil tým TJ Malešice před čtvrtým Sokolem Zebřízy. Třetí příčku vybojovaly Slunečnice za duhým Sokolem Spořilov a vítězem ligy se stal tým SK Lacrosse JM.

Výsledky jednotlivých kol, pořadí střelců a výsledky bodovacích lístků v přiložené tabulce.