Lacrosse > Mužský lakros > V zajímavém utkání podlehli Wolves Jižnímu Městu

V zajímavém utkání podlehli Wolves Jižnímu Městu

16.4.2014

(jb) – Utkání radotínské zálohy proti favoritovi z Jižního Města mělo v první polovině zápasu překvapivý průběh. Oba týmy nastoupily bez několika hráčů základní sestavy a s tímto faktem se zpočátku lépe vyrovnávali domácí.

V polovině první periody se v rozmezí dvou minut dvakrát trefil za záda Dobrého Artur Bergman a Wolves tak po první čtvrtině vedli 2:0. Ve druhé části se konečně proti slušně hrající obraně „Vlků“ prosadili i hosté a třemi brankami Černíka, Plecháčka a Schaffnera otočili zápas ve svůj prospěch.

Ve 28. minutě ještě stačil vyrovnat Sedlák, který pěknou skrytou střelou překvapil gólmana hostí. Vzápětí se však na druhé straně během několika sekund trefili opět Plecháček s Černíkem a stanovili tak poločasové skóre na 3:5.

Na počátku třetí periody hosté třemi rychlými brankami odskočili na rozdíl pěti gólů a tím utkání prakticky rozhodli.

Ve zbývajícím času ještě několik branek přidali a minutu před koncem pouze korigoval na konečných 6:14 Marek Haloda.

Utkání bylo velmi zajímavé, hrané v dobrém tempu a občas se velmi jiskřilo. Hosté nakonec potvrdili svou kvalitu a přesvědčivě zvítězili. Domácí střídali dobré okamžiky s těmi horšími a byla na nich znát mnohem menší zápasová zkušenost.

I na tomto utkání probíhala akce "KAŽDÝ GÓL MÁ CENU" a v pokladně je již něco přes 2000 Kč.

LCC Wolves vs. SK Lacrosse Jižní Město 6:14 (2:0, 1:5, 1:3, 2:6)