Lacrosse > Mužský lakros > Bratislavskí Tricksteri vstúpili do NFLL víťazne

Bratislavskí Tricksteri vstúpili do NFLL víťazne

5.9.2016

Lakrosový klub z hlavného mesta Slovenska, ktorý účinkuje v nadnárodnej súťaži NFLL, si pripísal prvé tri body po víťazstve nad susedmi z Rakúska viedenskými Monarchs.

Víťazstvo sa však nerodilo ľahko, hlavne prvá štvrtina bola v znamení chýb a často zbytočných strát lôpt. Vo veľkej horúčave na rozpálenom turfe ihriska v Rači sa tímy v polovici štvrtiny občerstvovali vodnými prestávkami. Bez nich by pravdepodobne hráči na ihrisku mohli skolabovať.

V druhej a tretej štvrtine Bratislavčania umnou taktikou otupili najväčšie zbrane súpera a podarilo sa im v oboch štvrtkách vsietiť po 3 góly. To súpera, ktorý prišiel do Bratislavy iba s 10 hráčmi, zlomilo a aj keď v poslednej štvrtine ešte skóroval Hauer, Tricksteri si udržali náskok a pridali ešte štyri pekné góly. Napokon sa tak oranžovo-čierny radovali z víťazstva nad ich tabuľkovým rivalom v pomere 12:3.

Najbližšie sa Tricksteri predstavia v Brne 17. a 18. septembra, keď odohrajú zápasy proti LCC Wolves (sobota 12:30) a Jižnímu Městu (nedeľa 12:30).

Bratislava Tricksters vs. Vienna Monarchs 12:3 (2:2, 3:0, 3:0, 4:1)